"Šis kolosālais šoferis vēl uztaurēja"; zirgu īpašniece vēršas pie šoferiem

Lelde Veinberga 13.februāris, 17:00
 
Pixabay
Kāda zirgu audzētāja Limbažu pusē aicinājusi autovadītājus būt saprotošiem un samazināt ātrumu, ja redzams, ka gar braucamo daļu tiek pavadīti zirgi.
"Esmu diezgan dusmīga! Šodien gāju ar zirgu gar ceļmalu... Mums pretī brauca kāds auto, zirgs sabijās... Gandrīz nogāza mani zemē...
Tas štrunts, BET, šoferīši lūdzu, ja redzat ka kāds iet ar zirgu gar ceļmalu - PIEBREMZĒ un pabrauc LĒNĀM garām! Šodien šis kolosālais šoferis vēl uztaurēja..Laikam no dusmām ka zirgs sabijās un paleca uz ceļu...
Šis viss varēja beigties vēl savādāk... Varbūt ka šo ziņu pat izlasīs pats šodienas šoferis... Tik cik pamanīju auto numurs sākās ar GH un brauca ceļa posmā Pociems - Limbaži!" raksta sieviete.
Raidījums "Zebra" jau iepriekš skaidrojis, ka citiem satiksmes dalībniekiem ir jāievēro piesardzība, tuvojoties masīvajam dzīvniekam. Zirgs ir jāapbrauc ar lielāku distanci nekā velosipēdistu. Savukārt, ja transportlīdzekļa vadītājs pamana, ka zirgs sāk uzvesties nemierīgi, tad labāk ir apstāties un nogaidīt, kad situācija izmainīsies.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Raidījums Zebra regulāri izplata kaut kādus sev vien zināmus sētas noteikumus.

Par mājdzīvniekiem un meža dzīvniekiem runājot - jebkuram normālam šoferim ir skaidrs, ka jāsamazina ātrums, ja nonāc šo dzīvnieku redzes lokā, tikai šoferis ar zemu IQ taurēs mājdzīvniekiem!

13.februāris, 17:53 Atbildēt

Zirgu gaļas konservi ir ļoti garšīgi

13.februāris, 18:08 Atbildēt

Zirga gaļas desas esmu ēdis, foršas.

13.februāris, 18:31 Atbildēt
Agnese Ruska > j.nis.lauks

Sivēna cepetis arī nav slikts, vienalga vai ir bezkaunīgs vai nē.

24.februāris, 22:07 Atbildēt

Nu neko jau ļaunu visdrīzāk šoferis negribēja. Es arī uztaurētu, lai pievērstu uzmanību, brīdinātu par bīstamību. Nezinu, no kādām "skrūvēm" tas zirgs būvēts, kādas "mikroshēmas" viņu iekšā vada. Jo ne vienmēr no 90 km/h iespējams nomest mierā pirms katras ķēves. Ļoti labi saprotu zirga saimnieci, diemžēl 21.gadsimtā šādas problēmas rodas, jo ceļu lieto gan veclaicīgi zirgkopji, gan moderni auto, gan psihojoši motociklisti, gan arī tumšie gājēji - atstarotāju noliedzēji...

14.februāris, 20:10 Atbildēt

Zirgus nevada mikroshēmas, bet dažus cilvēkus gan. Katru dienu jau nu zirgi gar ceļu nestaigā, bet to, ka zirgs var būt tramīgs, nu gan vajadzētu zināt. Lai gan braukšanas kultūra ir uzlabojusies, tomēr tālu no labas.

24.februāris, 22:11 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:50

Jaunākās diskusijas