Ogrē bērnu acu priekšā notriec suni; mašīna neapstājas

tautaruna.lv 4.sep
 
pexels.com
Dzīvnieku patversmes un mājas zoo "Mežavairogi" vadītāja Danuta Priede sociālajā vietnē Facebook atklājusi skaudru stāstu par suni Ogrē, kurš pakļuvis zem automašīnas riteņiem bērnu acu priekšā.

Kā atklāj ieraksta autore, suns no rīta atradies brīvsolī Ogrē. "Mīļš, jauks, bērni baroja ar līdzpaņemtajām maizītēm, suns deva ķepu," rakstīts ierakstā.

Viņa neslēpj, ka par suni ziņojusi tikai pilsētas autobusa vadītāja, kura sazvanīja pašvaldības policiju. "[Policija] tā vietā, lai izsauktu mūs uzreiz, lika autobusa vadītājai meklēt saimniekus, zvanīt uz patversmi- varbūt, kāds suni meklē.Taču situācija atrisinājās negaidīti. Suns mīņājās uz autobusa trepītēm. Tad pēkšņi metās ārā un skrēja pāri ielai. Notika frontāla sadursme ar vieglo automašīnu, kuras šoferis neizkāpa, lai paskatītos, kas noticis. Suns, nesaprotot, kas notiek ieklumburēja mežā," pausts ierakstā.

Priede norāda, ka avāriju redzējuši bērni, kuri tobrīd atradušies autobusā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ko palīdzēt? Lai vēl sakož?? Ja vienîgi auto ir bojājumi, tad jāizsauc policija, kas tos fiksē, lai vēlāk piedzītu zaudējumus no suņa īpašnieka

4.septembris Atbildēt

Tieši tā! Nav suņiem jāvazājas pa pilsētu.

18.oktobris Atbildēt

Gan jau šoferis bija pālī.

4.septembris Atbildēt

Roberts ir tizla gniida

20.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas