"Meta kā bumbu viens otram"; bērni divas dienas nežēlīgi moka mazu kaķēnu

tautaruna.lv 25.jūl
 
Ekrānuzņēmums no Facebook/Kaķis meklē mājas
Ar satraucošu ierakstu dalījusies organizācija "Kaķis meklē mājas", pastāstot nomocīta kaķēna likteni.

Ierakstā pastāstīts, ka veterinārajā klīnikā nonācis, kāds kaķēns, pret kuru divas dienas nežēlīgi izturējās bērni.

"Bērni lielījās, kā divas dienas viņi mocīja kaķēnu, meta kā bumbu viens otram, ar svilpi svilpoja viņam ausī, pa nakti turēja slēgtā kastē. TĀ NEDRĪKST BŪT," teikts ierakstā.

Kaķi no bērnu nežēlīgās rīcības izdevies paglābt kādai sieviete vārdā Aleksandra.

Lai gan ārsta prognozes par kaķēnu esot pesimistiskas, ierakstā pausta cerība, ka kaķēnam tomēr izdosies izķepuroties, jo nākamajā dienā tas juties jau nedaudz labāk.

Komentē 25

 
Anonīms
 

Nu kur tie ir lai panāk şurp dzïvus tādus nelaistu vaĺä

25.jūlijs Atbildēt

Es absolūti neabalstu to bērnu uzvedību, bet viņi vienkārši nav pienācīgi audzināti, un tā ir vecāku vaina. Viņiem vēl ir cerības arī izaugt par normāliem cilvēkiem, ja pie viņu audzināšanas tiks piestrādāts, bet Jūs, cienītā, jau esat bezcerīga un cilvēku sabiedrībai daudz bīstsmāka par tiem bērniem... Cik bieži pataloģiski cilvēknīdēji ar sadistiskām nosliecēm maskējas par dzīvnieku aizstāvjiem...

25.jūlijs Atbildēt
Anda Dreimane > 158528408887613

diemžēl nav taisnība ..audzināšana ir protams svarīga ,bet noteicošā ir iedzimtība...labā ģimenē izaug bieži sadisti un otrādi...piekrītu ,ka šiem bērniem vajag tieši to pašu izbaudīt ko darīja kaķēniem ...saņemt tikpat sadistisku rīcību...tikai tas viņus iespējams pamainīs....piemēram nopērt ar nātrēm ,ka svilst visa miesa ,nedot ēst .ieslodzīt pagrabā pie žurkām ...uz kādu laiciņu..tas gan viņus ietekmētu ..par nelieti un sadistu PIEDZIMST..tas jāsaņem atpakaļ,ko nodarīja ,jo ātrāk jo labāk ,...mīkstais paņēmiens tikai palīdzēs izaudzēt maniaku,kurš jau agri sāks savu maniaka dzīvi un nodarīs postu daudziem cilvēkiem ..šitādiem karma ir jādabū atpakaļ zibenīgi...un nežēlīgi ..bez žēlastības....mēs speciāli esam novesti līdz neadekvātai žēlošanai ,lai maniaki augtu kā sēnes pēc lietus ..par to gādā elite,kura grib mūs iznīcināt

4.augusts Atbildēt
Pujene Sārtā > anda.dreimane

Vēl viena ar sadistiskām nosliecēm atzīmējās... Orgasmu arī izjuti no savām sadistiskajām fantāzijām? Izskatās, ka Jūs, cienītā, tiešām esat par sadisti piedzimusi, un nekāda audzināšana nav līdzējusi.

5.augusts Atbildēt

Kurā vietā tas notika?

25.jūlijs Atbildēt

Diemžēl tie nav bērni bet mežoņi, jo bērni, ko es pazīstu un kurus audzina vecāki, ko tadu nedarītu, pat neko tādu neiedomātos

25.jūlijs Atbildēt

Sīkie,nolādētie pretekļi un viņu debīlie vecāki-lūk,rezultāts!Un sods jau,protams,nebūs,tikai foto-"miglas bilde".

25.jūlijs Atbildēt

Bļin man prasa nes kádu autorizāciju nevaru vienkārši uzrakstīt ko domāju a tie idioti dara ko grib nu uzrakstiet kurā vietā tas notika!!!!

25.jūlijs Atbildēt

Psihiski nelīdzsvarotiem cilvēkiem labāk vispār neko nerakstīt...

25.jūlijs Atbildēt

Kādi bērni tādi vecāki! 230 panta lieta ir jau ierosināta? fakts ir noticis un dokomentēts ko saka @ValstsPolicija ?...

25.jūlijs Atbildēt

Diemžēl, bērni ir savu vecāku kopijas... Vecāki tiešām šajā situācijā būtu jāsauc pie atbildības par bērnu neaudzināšanu.

25.jūlijs Atbildēt
Anda Dreimane > 158528408887613

naivums ..vecāki samaksās ,bet bērni pasmiesies un meklēs nākamo kaķi ko mocīt...bet labā ziņa ir ka pašlaik viss notiek ātri .,,atsitieni ,,nāk ātri ,gan par labajiem ,gan sliktajiem darbiem ...un viss notiks pats par sevi ..viņi ir jau ,,iezīmēti,,viņus nav ko žēlot ..viņus gaida smagas lietas ...bumerangs tagad skrien ļoti ātri..

4.augusts Atbildēt
Anda Dreimane > 158528408887613

Cik vienpusīgi un mazzinoši...zinu cik labiem vecākiem izaug nelieši un sadisti ..piemērus zinu pietiekami ,lai to teiktu ...un sliktiem vecākiem izaug labsirdīgi bērni....PIEDZIMST ..nevis izaudzina/...

4.augusts Atbildēt
Anda Dreimane > 158528408887613

jā ..vecākiem sodu ..10 000 eiro soda nauda līdzētu ļoti labi..sīkajiem liktu iet mellenēs lai savāktu naudu līdz 30 gadu vecumam ...nebūtu laiks kaķus spīdzināt...un varbūt vairāk negribētu...zinu puišeli kurš neapstājās taisīt nelietības un mātei milzīgas problēmas radīt,gan naudas ,gan policijas līmenī ....neapstājās ..kamēr ielika kolonijā....tur izmācījās amatu un izmainījās uz labo pusi ...pagaidām turas ...tādiem ,,peld,,uz augšu kaut gan dzīvē. Bīstamība paliek ...tādus ,ar sadistiskām tieksmēm vajadzētu likvidēt ,kamēr nav nozūmējuši kādu cilvēku..

4.augusts Atbildēt

ka tikai vecāki nav lieli činas?...noklusēs visu smalki..un sadisti augs jau citā līmenī...

4.augusts Atbildēt
Pujene Sārtā > anda.dreimane

Jums tās sadistiskās tieksmes laikam vēl tikai fantāziju līmenī, tāpēc neviens vēl nav likvidējis?

5.augusts Atbildēt

Lai tos stulbos bērnus pašus piemeklē kaķēna liktenis.

25.jūlijs Atbildēt

Piemeklēs 100 procenti ..varam gulēt mierīgi..

4.augusts Atbildēt

Gribētu redzēt šo sadistisko bērnu vecāku dzīvesvietas adresi. Ļoti ceru, ka bez ievērības šis nepaliks...

26.jūlijs Atbildēt

Pamatīgi" noslānītu" tos bērnus, tad meklētu viņu vecākus. Aug dzīvnieku sadisti !

26.jūlijs Atbildēt

Diemžēl, vardarbība pret šiem mazajiem sadistiem nelīdzēs, tas tikai vairos viņu vēlēšanos turpināt iesākto:( Varbūt, vajadzētu kaut kādas sankcijas pret viņu vecākiem. Ja kāds zin, kur tas notika, padalieties ar info...

28.jūlijs Atbildēt

No dzīvnieku sadistiem izaug cilvēku sadisti

4.augusts Atbildēt
Pujene Sārtā > anda.dreimane

Ne vienmēr... Diemžēl, statistika liecina, ka lielākie maniaki, sadistiskie slepkavas praktiski visi bijuši dzībnieku mīļotāji ar saviem mīļdzīvnieciņiem. Komentāros rakstiem par dzīvnieju tēmu ļoti labi var redzēt, ka lielie dzīvnieku aizstāvji patiesībā paši ir ar diezgan pamatīgām sadistiskām nosliecēm pret cilvēkiem... Reizēm lasot mati slienas stāvus - ko tikai nav gatavi izdarīt ar bērniem! Labāk paši par savu karmu padomājiet!

5.augusts Atbildēt

Nu, bērnu tiesību aizstāvji, jūs tā vajadzētu paspīdzināt. Kur lūkojās vecāki? Vai varbūt viņiem vienalga, ko dara atvases? Ja paliks nesodīti, tad, tādu izturēšanos pieņems par normu. Neder pirksta pakratīšana un teiciena;tā darīt nav labi. Šeit līdzētu vai nu tēva siksna, vai bērziņdakteris. Dot tā, ka nedēļu nevarētu apsēsties. Lai jūt, kā ir kad sāp. Sāpi pret sāpi.

4.augusts Atbildēt

Nu gan viņiem būs vāks nākotnē.No pieredzes zinu, neviens neizspruka.Visi dabū pamatīgas ciešanas. Žēl viņu pēcnācējus, kuriem arī nākotne drūma.

3.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:03

Jaunākās diskusijas