FOTO: 16 gadi kartona kastē - atrod briesmīgos apstākļos turētu bruņurupuci

tautaruna.lv 12.jūl
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
"Nelabvēlīgos apstākļos mēdz tiek turēti ne tikai suņi un kaķi, šis ūdens bruņurupucis 16 gadus dzīvoja kartona kastē, tika nepiemēroti barots" sašutumu pauž dzīvnieku draugi no Dzīvnieku aizsardzības biedrība ''Liberta''.

Nepiemēroti apstākļi un barošana atstājusi sekas un bruņurupucim ir veselības problēmas. "Tagad rupucis atrodas pie mums un saņem nepieciešamo aprūpi, barošanu un ārstēšanu. Rupuča vārds mums nav zināms, bet bez vārda dzīvot nevar, tāpēc aicinām dalīties ar savu ideju kā saukt mūsu jauno iemītnieku," aicina dzīvnieku aizstāvji.

Pēc jaunākās informācijas bruņurupucis pēdējo gadu esot dzīvojis nepiemērotā vidē un nepiemēroti barots, pirms tam viņam esot bijusi gādīga saimniece, kura pirms gada esot savu mīluli atdevusi citiem cilvēkiem dēļ savām veselības problēmām.

Jau vēstījām, ka šīs nedēļas sākumā vairāk nekā 4000 sociālā tīkla Facebook lietotāji dalījās ar fotoattēlu, kurā redzams, ka pie kāda ezera Latvijā iemūžināti vairāki bruņurupuči.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Atradenis

12.jūlijs Atbildēt

Čeburaška.

12.jūlijs Atbildēt

Pa šito laiku jau būs aizmirsis, kā jāpeld. Kā ieliks šo ūdenī, tā aizies pa burbuli kā Staburags Daugavā.

12.jūlijs Atbildēt

invazīva suga, savairojies visās malās, ievazāts no Ziemeļamērikas, cilvēki vienkārši izmet šos mīluļus un viņi iekaro pasauli(red eared terrapin)

12.jūlijs Atbildēt

čibo

12.jūlijs Atbildēt

Kariņs vai

13.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:13

Jaunākās diskusijas