FOTO: Ventspilī sieviete pagalmā atrod ļaundara radītu "rotaļlietu" sunim; brīdina līdzcilvēkus

Baiba Puriņa 3.maijs 2020, 14:44
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Kāda iedzīvotāja sociālajā vietnē Facebook dalījusies ar attēlu, kurā redzama kāda ļaundara radīta "rotaļlieta" sunim, kas gandrīz kaitējusi dzīvniekam.
Sieviete ziņo, ka mājas pagalmā atradusi koka "rotaļlietu", kurā sasistas naglas. Ja suns būtu izlēmis ar to spēlēties, sekas būtu bijušas bēdīgas.
"Ventspilnieki, it īpaši tie kuriem ir privātmājas un suņi, kuriem patīk visu grauzt! Ieteiktu pārbaudīt savu sētu. Vakar šādu koka ripu ar sasistām naglām atradām savā sētā. Ar suni un viņa smaganām viss kārtībā, jo par laimi šis meistardarbs viņu neuzrunāja," raksta iedzīvotāja.
Komentāros cilvēki neslēpj sašutumu par šādu cilvēka rīcību un velta skarbus vārdus "rotaļlietas" autoram.
"Paldies Dievam, ka nekas slikts ar sunīti nav noticis! Bet, bet, bet... es tik domāju- ja būtu tāds mērķis, vai naglas nebūtu iesistās perpendikulāri plāksnei? Ar asu malu uz āru? Vai doma ir tāda, lai iedūrās un pēc tam nevar ārā dabūt? Kaut kāds ārprāts notiek ar "cilvekiem" pēdējā laikā," raksta viena no komentētājām. "Es domāju, ka tāds veids suni neuzrunātu, jo tā būtu grūtāk satvert. Tieši šim meistardarbam naglas gar malu ir ļoti švaki sasistas, lai graužot varētu vieglāk satraumēties," uz komentāru atbild ieraksta autore.

Ekrānuzņēmums no Facebook

Jau vēstīts, ka nežēlībai pret dzīvniekiem nav robežu un beigu - kārtējo reizi tiek ziņots par "lamatām" mājdzīvniekiem, kuras mētājās uz ielām. Kāda mīluļa saimniece apgalvo, ka Rīgā uz ielas atrasta suņa barībā iesprausta žilete. Sieviete brīdina suņu saimniekus uzmanīties Ieriķu ielas 66 apkaimē.

Tāpat ziņots, ka sociālajos tīklos kāda Iļģuciema iedzīvotāja dalījusies ar satraucošu ziņu par kāda vīrieša centieniem nežēlīgā veidā nodarīt pāri sunim, sētā iemetot desu ar sadurtiem āķiem.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Pirms kāda laika te rakstīja arī par vienu kropli Āgenskalna priedēs, kurš izmētāja pagalmā suņiem speķi ar adatām

3.maijs 2020, 15:59 Atbildēt

Vai esat aizdomājušies ,....kāpēc tā notiek ? Kādam ,ar galvu slimam , ir piezadzies visatļautības sindroms ! Es varu visu , un man par to nekas nebūs ! Žēl .Žēl ka mūsu likumdošana ir zem katras kritikas un nav spējīga sodīt tā ,...lai kāds cits izdarot ko līdzīgu piedomātu , ...,,varbūt ,tomēr, tā nedarīt ,lai netiktu tik bargi sodīts ! Līdz tam .....vēl tāls ceļš ejams !

3.maijs 2020, 18:04 Atbildēt

Eju ar bērniem mierīgi pa ceļu garām sētai un te pēķšni pus-metra attālumā suns sāk riet virsū un lēkāt aiz sētas tā itkā gribētu tikt sētai pāri un mani nogalināt.

Labam sunim neviens pāri nedarītu! Domāju, šitas suns arī nav bez savas vainas.

6.maijs 2020, 12:01 Atbildēt

Artūr,suns pavisam noteikti ir bez vainas! Man bija vilcene pie ķēdes,kad kaimiņu bērni nāca un svieda virsū akmeņus,lai ķircinātu,tad arī suns rāvās,ka visa māja rībēja-tā ir tikai neaudzinātu cilvēku vaina.

18.maijs 2020, 19:27 Atbildēt

Kaut kāda Vencpils šizofrēniķe...

7.maijs 2020, 18:21 Atbildēt

Domāju, ka šie ekstrēmie gadījumi ir tāpēc, ka citiem pieriebušies suņu īpašnieki, kuri uzskata, ka viņu lopiņam likumi nav rakstīti, un tāpēc palaiž vienus bez uzpurņa un pavadas. Bet norobežotā sētā - tas gan nebūtu pieļaujams.

25.maijs 2020, 16:23 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:55

Jaunākās diskusijas