"Paldies Dievam, nededzināju!"; sievieti pārsteidz atradums zaru kaudzē

tautaruna.lv 25.mar
 
Pixabay
Gunta sociālajā tīklā facebook dalījusies ar savu "atradumu" kādā zaru kaudzē, kuru sieviete nolēma nesadedzināt. Un labi, ka tā!

"No rudens sakrājusies zaru čupiņa, nolēmu to šodien nevis sadedzināt, bet aizvākt prom sasmalcināšanai, tad nu lūk, zarus novācu, roku nost iepriekš sakrājušos pelnus un, še tev, uzrokos uz salmu kamolīti, hmmmnm, nodomāju, peļu midzenis!

Ekrānuzņēmums no Facebook

Saudzīgi patinu vaļā un, tavu brīnumu, ežuks čuč, visapkārt satinies ar salmiem! Uhhhhh, paldies Dievam, nededzināju šo čupiņu!

Tad nu lūk, sakopšanas darbos, tomēr ir vērts pārbaudīt vai kāds tur nemitinās!" raksta Gunta.

Vien pāris dienās Guntas ieraksts izpelnījies milzu sabiedrības atsaucību. Ar ierakstu cilvēki dalījušies vairāk nekā 2 800 reižu.

Jau iepriekš dabas draugi aicinājuši pavasaros, nepārbaudot, nededzināt pērno lapu un zaru kaudzes. Tajās var vēl mitināties dzīvnieki, kuri tur ierīkojuši sev migu vai vēl nav pamodušies no ziemas miega.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Kur Latvijā vēl palikusi tā laimīgā vieta, kur drīkst dedzināt lapas un zarus? Šo bioatkritumu dūmi esot kaitīgāki par smogu... tā mums mēģina iestāstīt!

26.marts Atbildēt

Es arī sadedzināju savu zaru čupiņu un nemaz neienāca prātā par ka tur varēja būt ezīši,bet noteikti ka varēja būt....fui...tagad slikti jūtos...

27.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:29

Jaunākās diskusijas