VIDEO: Šo mazo suņuku atveda uz patversmi tik tāpēc, ka nav šķirnes suns

tautaruna.lv 31.dec 2018
 
Ekrānšāviņš no video
Kārtējo reizi dzīvnieku patversmes darbiniekiem nākas veltīt skarbus vārdus cilvēkiem, kuri kādu iemeslu dēļ uz patversmi nogādā nesen iegādātus dzīvniekus.
"Mazo puikiņu atveda uz patversmi stulbeņi, jo neesot šķirnes. Prestižam par sīku, bet dzīvoklim par... lielu...," sociālajā tīklā facebook raksta dzīvnieku patversmes "Ulubele" pārstāvji.

Šobrīd rūpes par mazo kucēnu uzņēmusies suņu meitene Džīna. Tikmēr patversmes pārstāvji neslēpj, ka šis kārtējo reizi pierāda, ka ir cilvēki, kuriem nevajag/pirkt dzīvās radības.

Tikmēr savu viedokli par šo situāciju paudusi arī kāda komentētāja. "Suņu tirgotājiem ir jāizvērtē suņu pircējs! Tas nav nopirkt mantiņu veikalā! Es kad iegādājos suni Norvēģijā ,tikos ar pārdevēju ,viņi uzdeva daudz un dažādu jautāju, un tad tikai pēc laika dod ziņu vai viņš piekrīt pārdot! Jo viņiem rūp dzīvnieka turpmākais liktenis, nevis tikai tā iegūtā nauda par dzīvnieku!
Ļoti ceru,ka atradīsies īpašs saimnieks mazāk suņukam," raksta sieviete.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Man gan šķiet, ka galvenā problēma te bija, ka kāds šo suni pārdodot bija uzdevis par šķirnes suni. Ja cilvēks zin, ka pērk kranci - viss ok. Bet, ja pērk kā šķirnes suni, bet izrādās krancis, vilšanās ir loģiska.

31.decembris 2018 Atbildēt

Vai ,kāds feins mazs suņu puikiņš... nu ,tad arī pirms pērk ,tad vajag konkrēti izpētīt suņa šķirni cik viņš liels augumā būs,nevis paņem ,tad izdomā,ka nevajag... nu vismaz labi,ka patversmē atdeva,ka neizmeta uz ielas...

1.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:27

Jaunākās diskusijas