Neesi vienaldzīgs! Gandrīz gadu pamests un saimniekam nevajadzīgs suns nevar atrast mājas

tautaruna.lv 7.dec
 
Facebook/ekrānšāviņš
Ineta ar sociālā tīkla Facebook starpniecību vēlas kādam sunītim, kurš gada laikā nav atradis gādīgu ģimeni, kurā uzturēties, atrast labestīgus saimniekus, kas viņu mīlēs un novērtēs.
"Ilgās un cerībās pagājušas 360 dienas - māju joprojām nav! Lūdzu, atbalstiet 90006089! Cilvēks ar savu bezatbildību nodarījis pāri dzīvniekam. Tam, kuram bija devis cerību uz labu dzīvi, drošību un mīlestību. Suns dzīvo patversmē, viņš ir pamests un aizmirsts. Bairons ar milzu cerību uzlūko un skaļā balsī uzrunā katru patversmes ciemiņu, lai viņu pamana, lai sadzird viņa sāpi," raksta Ineta.

Sunītim ir deviņi gadi. Sieviete stāsta, kad Bairons saslimis, saimnieks viņu pametis. Viņai ir grūti aptvert to, ko suns ir piedzīvojis, cik lielā mērā viņam ir nodarīts pāri, "liekot tam dzīvot piespiedu nebrīvē cilvēka gļēvās rīcības dēļ".

Ja nevari pieņemt sunīti savā paspārnē, Ineta lūdz zvanīt uz numuru - 90006089, atbalstot viņa dzīvības līniju ar zvanu. Sunītis ir apkopts un aprūpēts, kā arī viņam ir laba apetīte.

Ziedot vari, izmantojot Tukuma dzīvnieku patversmes ziedojuma kontu.


DzAB „Dzimuši, lai dzīvotu”, reģ nr. 40008202251
LV 43UNLA0050020613547;
(Biedrībai piešķirts sabiedriskā labuma statuss).

Paypal kontam piesaistīts epasts: simonasisi@inbox.lv.

Ziedojuma tālrunis - 90006089 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas