Vienaldzība! Aculieciniece neizpratnē par redzēto pie Zinātņu akadēmijas

tautaruna.lv 18.sep 2018
 
F64 Photo Agency
Kāda sociālā tīkla facebook lietotāja dalījusies ar savu stāstu, kas kārtējo reizi šokējis ar to, cik bezatbildīgi mēdz rīkoties līdzcilvēki mums līdzās.

"Kārtējā vienaldzība, bezatbildība un cilvēka visatļautība pret dzīvo!
Ap 13:00 piebraucot pie Zinātņu akadēmijas Elijas ielā 6, priekšā stāvošajā auto rēja suns! Pat īsti nepievērsu uzmanību, jo nepētīju vai kāds no cilvēkiem ir iekšā! Nopirku tirgū dārzeņus un pēc 10 minūtēm biju atpakaļ pie sava auto! Iekāpjot iekšā sajutu karstumu un automātiski atcerējos par suni, jo mūsu mašīnas tieši apspīdēja saule. Termometrs rādija +42 C! Izkāpu laukā un tad šoks-suns, kam ir bieza un gara spalva guļ uz aizmugurējā sēdekļa un smagi elso," sociālajā tīklā publicētajā ierakstā stāsta kāda sieviete.

Apgājusi apkārt auto, viņa konstatēja, ka tam aizvērtas gan visas durvis, gan logi.

Tālāk jau klasika: es bāžu savu degunu ne tur, kur vajag, ka sunim viss ir kārtībā.

"Zvanu 112, lai vieno ar Rīgas Municipālo policiju! Manu izsaukumu piereģistrē 13:08! Gaidu... suns elso... 13:10 zvanu vēlreiz, lai pateiktu, ka sunim slikti! Šoreiz saņemu asu atbildi "mēs vispār suņus neglābjam! Gaidiet!!!" Gaidu.... 13:23 zvanu 3x un tagad jau jautāju dispičera vārdu! Man paziņo, ka man nav(!!!) jāzina ar ko es runāju, kā arī to, ka šodien (sestdien) centrā ir viena patruļa un man "jāgaida rindā"," norāda ieraksta autore.

Ap plkst.13:32 automašīnai tuvojies kāds pāris ar iepirkuma maisiem. "Nopīkst signaliāzija... un tālāk jau klasika: es bāžu savu degunu ne tur, kur vajag, ka sunim viss ir kārtībā (vienīgais es pat nezinu vai viņš bija pie samaņas, jo viņi atteicās atvērt durvis un elementāri padzirdīt suni: "viņš padzersies mājās"... "taču ir suns"... "mēs regulāri tā darām".

Sieviete norāda, ka suņa īpašniekus brīdinājusi, ka tiks iesniegts arī iesniegums policijā.

Portāls jau vēstīja, ka līdzīgs atgadījums šokējis arī iedzīvotājus Lielbritānijā. Tur grāmgājējs, kādā stāvvieta atrada suni, kurš karstajā laikā bija ieslēgts automašīnā ar iespēju elpot vien caur mazu loga spraugu.

Ja ārā ir ap +30 grādiem, tad pēc desmit minūtēm auto salonā temperatūra var pakāpties līdz pat +40 grādiem. Pat atvērts automašīnas logs neglābs mājdzīvnieku no pārkaršanas.

Komentē 6

 
Anonīms
 

riga 1slimnica hronisko slimnieku islaicigas aprupes nodala palatas 4 un vairak gultas bez vedinasanas ar sliktu aprupi/izgulejumi/ ara plus 33gradi julija menesi latvija

18.septembris 2018 Atbildēt

ŠĪ nodaļa jau pirms vairākiem gadiem man palika atmiņā ar slitu aprūpi -tur atrodoties manai mammai radās izgulējumi,kad ņēmām ārā, tad vadītāja lamāja. Mana mamma gan tur bija ziemā.

18.septembris 2018 Atbildēt
Robs > marika.zel.a.er.ne

Ja kāds neapmierināts viņu tā sazāļo ka aizsūta uz viņpasauli! Tā bija ar tēvu!

18.septembris 2018 Atbildēt

Cilvēce kopumā kļūst arvien debīlāka un tuvojas savai bojāejai.Cerams, ka suns izdzīvoja, lai gan ar tādiem saimniekiem varbūt pat nav vērts.Municipālā policija? Nu nav jau suns nekāds Saskaņas biedrs, lai kaut kur steigtos.

18.septembris 2018 Atbildēt

Interesanti tas, ka policijas iecirkņa logi atrodas tieši pretīm Zinātņu Akadēmijai. Un. līdz, Zinātņu Akadēmijas parādes durvīm viņiem lēnā solī jāiet minūtes 3. Bet, šis policijas iecirknis jau sen ir slavens ar mēģinājumiem neko nedarīt un nereaģēt. Tādēl, nav jābrīnas - ne par ko !

18.septembris 2018 Atbildēt

tas ir vajprats.Asinis stigst dzislas.Tadus necilvekus spidzinatajus ir jasedina cietuma un uz 3 gadiem,minimums.Tauta ,kura dzivo sie necilveki ar saviem nelikumiem ir mikstmiese.Tauta paliek nezeligaka pret lidzcilvekiem,ka ari pret dzivo radibu,kas ir majas,mums apkart.Sausmas,ko maca tiem izdzimteniem majas,skolas,bernu darzos.Pratam neaptverami.Negribi ,nenem,nepatik,paej garam.ar skruvgriezi,mazu sunuku,vel dedzinat.Tas ,kas to darija ir slepkava.Maziem dzivnieciniem darit pari.Un tas maitas ,,mates,, neredz ka vinu izpistenis baro mazu briedenu????Kapec bija vinam jamirst?AA sedeja telefona,alu dzera...neredzeja.Lai tacu spragst tad vinu berni ari...un ka bus tad?

19.septembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:16

Jaunākās diskusijas