Meklē "varoni", kurš šāvis uz kaķēnu; tiek solīta ievērojama atlīdzība

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 27.apr
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Lauris T. meklē aculieciniekus vai cilvēkus, kuri zina, kam Talsos varētu piederēt šaujamierocis ar kuru sašauts viņa mīlulis.

"ATLĪDZĪBA GARANTĒTA 500 EIRO!!Un anonimitāte arī. Sveiki visiem un lūdzu palīdzēt atrast TALSU VARONI! Sākšu ar to,ka mans kaķēns Rasa ir draudzīgākais un mīlīgākais pasaulē. To var apstiprināt visi, kas viņu satikuši. Pat pēc šodienas notikuma visi ārsti, ķirurgi utt.

Tātad 23.04 vakarā Talsos, Darba ielas/Kolkas ielas rajonā kāds “mednieks” ir mēģinājis nošaut kaķi un bildēs var redzēt, ka nav labs mednieks, bet “sūdapauris”, kurš pāršāvis kaķim pleca kaulu un ne jau ar skrotīm un gaisa pistoli, bet ar lodi!!!

Un ierocim jābūt reģistrētam. Tāpēc lūdzu, ja kāds kaut ko ir redzējis vai zina, kurā mājā dzīvo “mednieks”, atsūtat ziņu vai pazvanāt. Arī publiskošu varoni,j a atradīšu !Paldies! P.S Rasai viss būs labi. Priekšā operācijas, bet viņa turas!" raksta Lauris.

Ja esi redzējis ļaundari, ziņo Rasas saimniekam.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Jāiet uz policiju, visi legālie ieroči ir atšauti un problēmas atrast nevarētu būt.

27.aprīlis Atbildēt

Lauri, mūsu pilsētas centrā ap pusnakti aŗī šaudās, tā ka jābūt uzmanīgiem, ja esi izgājis tajā laikā no mājas. Loti žēl ,,mincīti", lai Augstākais šāvēju pārsteidz ar to pašu ar ko viņš pārsteidza mičukiņu. Talsos ir izteikti pretīga, nenovīdīga dumja tauta.

27.aprīlis Atbildēt

Lauri, vainīgi ir divi un pirmām kārtām jau tu! Es nebūt neattaisnoju šāvēju, bet. Tikai tavas bezatbildības dēļ sašāva kaķēnu. Ja tu būtu viņu labāk pieskatījis nekas tāds nebūtu noticis. Vārdu sakot es stipri šaubos ka tas šāvējs šāva iekšā pa logu tavā dzīvoklī, vai arī tavā sētā ja gadījumā tev pieder māja.

27.aprīlis Atbildēt

Gan jau šautu!Tādiem morāliem kropļiem nav robežu.Kā gan nosaukt to mātīti,kas tādu monstru izaudzinājusi!

28.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:34

Jaunākās diskusijas