Sievieti saskrāpēja kaķis, tagad viņa cīnās ar miesu saēdošu slimību

Lelde Veinberga 25.apr
 
Caters News Agency/Scanpix
Ar patiesi lielām mocībām jau desmit gadus jāsadzīvo Terēzai Ferisai Vaitai no Kanādas, kura cieš no miesas saēdošas slimības, vesta "Mirror".

48 gadus vecā sieviete ar smago slimību sasirga pirms desmit gadiem, kad strādājot dzīvnieku patversmē, kur viņu saskrāpēja kaķis.

Slimība strauji izplatījās pa sievietes labo krūti, skarot krūts audus un ādu. Ārsti nolēma veikt operāciju, pārstādot ādu no kāda miruša donora.

"Šī ir ļoti sāpīga slimība. Tas ir rets stāvoklis un man ir grūti ar to sadzīvot," skaidro Terēza, kura slimības dēļ ieslīga arī depresijā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ir tāda "sērga" kā Psoriāze, no kuras vismaz mans klients savos 23 gados nevarēja atbrīvoties "padsmit" gadus. Ne šortos staigāt, ne T-kreklos. divu mēnešu laikā lietojot terapijuspole el vē ierīci notika dakteru noteiktās neizārstējamas diagnozes atlabšanas process un pēc trim mēnešiem visas kreveles pazuda.... ŠĪ NAV REKLĀMA< BET INFO par reālu atlabšanu! Neatlabst tikai tie, kas ierīci pamet zem gultas trešajā dienā!

25.aprīlis Atbildēt

Mirracle Mineral Solution saka ka šis MMS palīdzot daudzkam,neesmu mēģinājis

25.aprīlis Atbildēt

es savu kaķi no 2 lidz 3gadu vecumam bij izdresējis slānot, skarbi bet, kadas 3x pa purnu tāka gar acim zvaigznes zvilgzt un kadas 2x pa ribām, saprata ka nedrīks ne kost, ne skrāpēt jo saprata ka var atrauties! vairak nekad nenācās runci slānīt, bij miļš un nāca ar klāt un kad sāka vinš dusmoties tad gāja prom no manis, vecmuterei gan koda un skrēpēja, nodzīvoja ap 14gadus, lidz kaimiņu suns nenokoda, žel runčuka. =(

26.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:32

Jaunākās diskusijas