Rūgta pieredze: Uz ielām izkaisīta sāls dēļ smagi saslimst suns

Portāls nra.lv 16.feb
 
Servisa suņu biedrība "Teodors"
Servisa suņu biedrība "Teodors" mudina - sargiet savus suņus no kaisītā sāls, atklājot, ka tieši sālš dēl sasirdzis suns-asistents Elfa.

"Sniega laikā pilsētas ielas tiek bezrūpīgi kaisītas ar sāli. Diemžēl mūsu suns-asistents Elfa tās salaizījās un saslima tik smagi, ka bija 3 dienas jāpieliek pie sistēmas un nevarēja saimnieci Baibu pavadīt paredzētā ceļojumā uz Belģiju.


Lai pasargātu savu suņu ķepas, iesakam tās pirms pastaigas iesmērēt ar vazelīnu, zosu taukiem vai speciāla ķepu smēra. Tas var kalpot kā aizsarglīdzeklis. Tomēr pēc pastaigas ķepas jāmazgā tik un tā. Ja suns sāk vemt, tad uzreiz jādod aktīvo ogli un 1/3 Smecta."

Tagad Elfa ir atveseļojusies! "Paldies visiem labiem novēlējumiem, tie noteikti arī palīdzēja! Paldies arī visiem ziedotājiem, kas kadreiz ziedoja mūsu Ārstniecības fondam! Nu naudiņa ļoti labi noderēja, ar visām sistēmām, asins analīzēm, medikamentiem izdevām vairāk par eiro 200."

Komentē 3

 
Anonīms
 

Damite. beidz mulkibas rakstit. Es redzeju tavu suniti . Vinsh man pat uzmaidija. Sals ari tagad Dzelzavas iela 6 ir dubultkarta. Tikai redz filozofetaja, pie ieejas vina nebija. Un tieshi tur sunitis sedeja un gaudoja vairak par 30 minutem. Visu stavlaukumu toties nobera ar sali . Setnieks vinu tur minimums stundu slaucija. Bet tavu elfu es redzeju

16.februāris Atbildēt

Mums darbā kaķene katru dienu skraida ārā un viņa no tā sāls ar ķīmikālijām nežēlīgi kasās. Visa pakakle ir nokasīta jēla. Vienu brīdi domājam, ka no ēdiena, bet tad sapratām, ka ja būtu no ēdiena, tad būtu arī citos gadalaikos, bet tā tas ir tikai ziemā, kad ir sniegs. Arī pagājušogad ta bija.

17.februāris Atbildēt

Es neesmu rīdzinieks, bet, aizbraucot uz Rīgu, nevaru nepamanīt, ka sāli kaisa vienkārši milzīgos apjomos. Pie mums ielas un trotuārus tīra, nevis nokaisa ar sāls kārtu.

20.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:01

Jaunākās diskusijas