Sieviete bezprecedenta gadījumā saņēmusi slimības lapu, lai rūpētos par suni

Portāls nra.lv 12.okt 2017
 
Ilustratīvs attēls
Itālijā fiksēts bezprecedenta gadījums, kad sieviete uzvarēsu tiesas prāvā pret saviem darbadevējiem, ziņo BBC.

Prāvu tiesā iesniedza akadēmiķe no Romas La Sapienza universitātes, kurai darba devēji liedza slimības lapu ''ģimenes iemeslu dēļ'', tā kā rūpes bija nepieciešamas par viņas četrkājaino ģimenes locekli - suni.

Sieviete, kuras identitāte netiek atklāta, vēlējās rūpēties par savu 12 gadus veco suni Kukiolu, kurš nule kā pārcietis operāciju.

Akadēmiķes advokāts tiesā norādīja, ka viņa atstāšana vienatnē būtu ''vardarbība pret dzīvnieku'', kas likuma priekšā ir sodāms ar brīvības atņemšanu uz gadu, kā arī 10 tūkstošus eiro lielu naudas sodu.

Pēc uzvaras prāvā, advokāts norādījis, ka tas ir ''nopietns solis ceļā uz to, ka dzīvnieki, kuri netiek turēti finansiālam labumam vai nodarbināšanai, tiek likuma priekšā uzskatīti par ģimenes locekļiem''.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Nekā traka! Ja jau tiek rīkotas pat starptautiskas konferences par cilvēktiesību piešķiršanu ROBOTIEM!!! Diez vai ROBOTS ir salīdzināms pat ar suni un apmeklēs katru dienu sava saimnieka kapavietu,pēc tā nāves,par ko jūs arī gandrīz visi esat jau lasījuši!

13.oktobris 2017 Atbildēt

Norm.

16.oktobris 2017 Atbildēt

Un? Ja es darba devējam pateikšu, ka rīt ir pilnmēness un man naktī steidzami ir jāveic melnās maģijas rituāls. Vai man iedos slimības lapu? Vai uzreiz izsauks ātro palīdzību un atlaidīs? Tad veselas divas nedēļas atpūtas Tvaika ielā būs garantētas un sarunas ar pašvaldības policiju arī. ;D

Cieņā, Skolnieciņš ®Skolnieciņš Skolnieciņš™

©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( [Baltu Skaudības Dievs Skolnieciņš]

25.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:17

Jaunākās diskusijas