FOTO: Dzīvnieku draugiem sirds pilna - Kauguros atrasta novārgusi ķēve

Portāls nra.lv 5.okt 2017
 
Ekrānšāviņš
"Jau laicīgi atvainojos visiem par tiešu runu, taču šoreiz arī man reiz mērs ir pilns!" ierakstu facebook iesāk Gundega, dzīvnieku aizsardzības biedrības ''Ķepu-ķepā'' pārstāve.

Gundega dalījusies ar pārdomām, kādos apstākļos dažviet tiek atstāti zirgi un, cik rūpīgai jābūt jauno saimnieku izvēlei.

Tāpat sieviete pastāsta par nesenu gadījumu, kad paglāba novārgu ķēve Kauguros.

"Šogad saņēmām sos saucienu par šo Kauguru ķēvi… Kas jau kopš AUGUSTA GANĪJĀS PIE DZELZCEĻA SLIEDĒM, radot skumju izdiluša zirga ainu…

Nu cilvēki, kur sirds???!!! Mums tika lūgta palīdzība vairākkārt. Sūtījām visus uz policiju un PVD. Policiju jau gadu atpakaļ brīdinājām, ja kas - uzņemsim zirgu… Jā, lai cik arī nebūtu grūti… Dzīvībai tomēr cenas nav.

Kontā uz ķepām ar norādi Kauguru zirgam līdz sestdienas vakaram bija ieripojuši zem 100 eiro (būs,būs atskaite drukātā formā). Klīnikā nomaksājām 298 no Ķepām… Treileri - no savas kabatas. Rīt braukšu pakaļ siena granulām, lucernu baroju, kuru iepriekš nopirku citu zirgastu piebarošanai…" raksta Gundega.

Komentē 1

 
Anonīms
 

PSRS laikos vetārsts bija bezmaksas vai nu ļoti lēts. LPSR laikos vetarsts bija katrā kolhozā. Varēja pa virsu viņam naudu iedot par laipnību un viss pa augstako zorti bija. Tad lopus bija viegli turēt. Mūsdienu kapitālisma nabags neko nedrīkst turēt, ja negrib būt "zaļo" nozākāts. Ha-hā!!! ©Skolnieciņš 1999-zgalība :-(

25.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:22

Jaunākās diskusijas