Aicina aizdomāties - kādēļ nepieciešama kaķu sterilizācija?

Portāls nra.lv 3.feb
 
Ekrānšāviņš
Sociālajos tīklos aicina aizdomāties, cik kaķu sterilizācija var glābt minčus no dzīves uz ielas.

"Divas meitenes ir paveikušas apsveicamu darbu - sagatavojušas izdales materiālus par sterilizācijas nepieciešamību! Arī Tev ir iespēja izdrukāt un pielikt savā mājā pie ziņojumu dēļa vai iemest pasta kastītēs kaimiņiem.

Ko tas dos? Ja informācija sasniegs vismaz 1 kaķenes īpašnieku, tad, viņu sterilizējot, nedzims nevienam nevajadzīgi kaķēni un vismaz 5-15 minčiem gadā no ielas vai patversmes radīsies iespēja atrast mājas.

Tu vari lejupielādēt info lapas no https://failiem.lv/u/spevg9cz#/ Tās ir sagatavotas 3 formātos (1, 2 vai 4 daļās sadalīta A4 lapa)," raksta "Dzīvnieku policija".

Ekrānšāviņš

Komentē 3

 
Anonīms
 

Kaķu sterilizācija nav tik ļoti nepieciešama, cik cilvēku sterilizācija, jo muļķību, idiotiju un ļaunumu TIĒŠI cilvēki vairo, nevis dzīvnieki, un elli pilda arī cilvēki, un nevis dzīvnieki. Tā ka, no dzīvniekiem virs zemes ir kāds LABUMS, bet no cilvēkiem - NEKĀDS. Tikai naids, maucība, meli un alkatība.

3.februāris Atbildēt

Čau! Itamār, Jūs mani smīdināt! Vai Jūs esiet kristīgs mizantrops? Manuprāt, Jūs esiet vel lielāks mizantrops par mani... Man patīk Jūsu emocīju eksplozīja...

Bučas!

3.februāris Atbildēt
Itamārs Toledano > skolnieci.visatvijas.skaud.bas.diev.ba

Redzi, ja tava kuce būtu laikā sterilizēta, viena idiota būtu mazāk, kas šo skaidro Dieva pasauli piegāna.

4.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:36

Jaunākās diskusijas