VIDEO: Uz Slāvu apļa pārvada aizdedzies divstāvu autobuss

tautaruna.lv, LETA 16.aug 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Uz Slāvu apļa pārvada, virzienā no Dienvidu tilta, aizdedzies divstāvu autobuss, pastāstīja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.

Viņa piebilda, ka pašreizējā informācija neliecina, ka kāds būtu cietis.

Vienlaikus VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste atzina, ka notikušā dēļ nobrauktuve uz Krustpils ielu slēgta. Arī nobrauktuve uz Lubānas ielu apgrūtināta, tāpēc autovadītāji aicināti izvēlēties citu braukšanas maršrutu.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas (VUGD) dienestā aģentūra LETA noskaidroja, ka VUGD izsaukumu uz Dienvidu tiltu slāvu ielā saņēma plkst.17.18. Konstatēts, ka kādam autobusam aizdedzies bagāžas nodalījums 15 kvadrātmetru platībā. Plkst.17.35 ugunsgrēks tika lokalizēts, bet dzēšanas darbi turpinās.

VUGD piebilda, ka pēc jaunākās informācijas uz tilta dega divstāvīgs autobuss. Pasažieri tajā neesot bijuši, tikai trīs cilvēku apkalpe, ieskaitot šoferi.

View this post on Instagram

A post shared by dtp_latvia (@sadursme) on

View this post on Instagram

A post shared by dtp_latvia (@sadursme) on

Komentē 1

 
Anonīms
 

Tā mēdz notikt ar tām vecajām miskastēm! Kas vispār atļauj pārvadāt cilvēkus ar tādām miskastēm.Nekur eiropā nedrīkst izmantot pasažieru pārvadāšanā autobusus,kas vecāki par 10 gadiem!!!

17.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:20

Jaunākās diskusijas