Bastejkalnā aiztur vīrieti, kurš pašapmierinājies jaunu meiteņu priekšā

tautaruna.lv 3.mai 2019
 
Rīgas Pašvaldības policija
Pirmdien, 29.aprīlī, pulksten 17.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu vīrieti Bastejkalnā, kurš veica seksuāla rakstura darbības citu parka apmeklētāju priekšā. Uz norādīto vietu norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes ekipāža.

Likumsargi, apsekojot parku, pamanīja aprakstam atbilstošu vīrieti, kurš čamdīja bikšu priekšu. Netiklis, pamanot policistus, ātri sakārtojās un ātrā solī devās uz operas pusi. Mirkli vēlāk viņš aizturēts pie operas tiltiņa, kur kategoriski noliedza netiklu darbību veikšanu.

Viens no kārtības sargiem devās atpakaļ uz Bastejkalnu, kur sastapa vienu no notikušā aculieciniecēm. Sirmā kundze pastāstīja, ka redzējusi kā vīrietis jaunu meiteņu klātbūtnē pašapmierinās. No sievietes pieņemta liecība.

Informācija par notikušo nodota Valsts policijai, pēc kuru lūguma aizturētais ar aculiecinieka liecību nodots likumsargiem.

Komentē 3

 
Anonīms
 

saeima un dome ir vainīga jo ja būtu intīmklubi tad tādi parazīti nebūtu.

4.maijs 2019 Atbildēt

uN KO TA SAS, NEAPMIERINA SEVI.

7.maijs 2019 Atbildēt

Ha ! Kad Kivičš internetā rādīja maziem bērniem savu pipuku, tad nedz policija, nedz bērnu tiesību "aizstāvošās" organizācijas, nedarīja neko. Tas pediņš Kivičš, laikam, ir izņēmums. Neaizskaramais, jo zombē tautu.

14.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:44

Jaunākās diskusijas