Brasā sieviete piekauj pensionāri un mēģina viņai nozagt 1400 eiro

tautaruna.lv 12.jūn
 
F64
Pagājušajā trešdienā, 6. maijā, Valsts policijas Rīgas Brasas iecirknī tika saņemts izsaukums uz daudzdzīvokļu nama kāpņu telpu, kur sieviete mēģinājusi nolaupīt kādai 79 gadus vecai kundzei somiņu. To bija izdzirdējuši arī kaimiņi, kuri palīdzēja kundzei un novērsa noziegumu.
Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanas mēģinājumu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

6. maijā ap pulksten astoņiem vakarā likumsargi devās uz daudzdzīvokļu namu kāpņu telpu, kur sieviete mēģinājusi kādai kundzei nolaupīt rokassomiņu, kurā atradās aptuveni 1400 eiro.

Tika noskaidrots, ka iespējamā vainīgā sieviete izsekojusi kundzi un brīdī, kad abas iegājušas kāpņu telpā, viņa saķērusi cietušo no mugurpuses, nogrūdusi zemē, iespērusi ar kāju pa muguru un mēģinājusi izraut somiņu no rokām.

To izdzirdējuši arī kaimiņi, kuri izskrējuši kāpņu telpā, palīdzējuši cietušajai, aizturējuši iespējamo vainīgo sievieti un izsaukuši policiju, kuri aizdomās turēto nogādāja policijas iecirknī.

Aizturētā sieviete ir dzimusi 1990. gadā un iepriekš nonākusi policijas redzeslokā par zādzībām.

Jāpiebilst, ka policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka iespējamā vainīgā sieviete esot zinājusi, ka kundzes rokassomiņā atrodas liela naudas summa.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanas mēģinājumu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētajai sievietei piemērots drošības līdzeklis - policijas uzraudzība.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Kundzei paveicies,ka tik labi kaimiņi mājā dzīvo. Mani kaimiņi pat durvis nepavēra, kad pārdzēries lops no kaimiņmājas dauzīja un lauza durvis. Līdz policijas atbraukšanai ausis pie durvīm piebāzuši ar interesi klausījās cik ilgi tas dzērājs ārdīsies.

12.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:37

Jaunākās diskusijas