Pensionārs sašutis - nodoklis par vasarnīcu visas pensijas apmērā

Portāls nra.lv 22.feb
 
Ekrānšāviņš, raidījums "Bez Tabu"
"Tā ir visa pensija," stāsta Valdis, saņemot rēķinu par nekustamā īpašuma nodokli. Iepriekšējo nepilnu 24 eiro vietā šobrīd jāmaksā 172 eiro, vēsta raidījums "Bez tabu".

Pensionārs aprēķinājis, ka nekust'mā īpašuma nodoklis kāpis septiņas reizes. Iedzīvotājs Valdis dzīvo Rīgā, bet uz vasarnīcu Saulkrastos brauc gada siltajos mēnešos.

"Es nesaprotu, kur Saulkrastu dome plāno ieguldīt tos līdzekļus? Viņi nekādus paskaidrojumus nesniedz. Maksājuma uzdevumu viņi atsūta ātri, tikpat ātri varēja atsūtīt arī skaidrojumu," sašutumu puž pensionārs.

Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Ervīns Grāvītis par galvenajiem iemesliem straujam cenu kāpumam sauc iedzīvotāju augošās prasības pret pašvaldību, infrastruktūru un sadzīves apstākļiem pilsētā. Taujājot par konkrētām darbībām, kuras plānotas veikt pēc summas iekasēšanas - atbilde neseko. Priekšsēdētājs aicina iedzīvotājus deklarēties Saulkrastos. Jāpiebilst, ka deklarētām personām nekustamā īpašuma nodokļa summa jāmaksā ar iespaidīgu 70% atlaidi, vēsta raidījums.

Avots: Bez Tabu

Komentē 3

 
Anonīms
 

Pensionāram būtu jānolaižās uz zemes! Pensionāriem vasarnīcas nepienākas! Ja grib tomēr to vasarnīcu, tad vasarā jāizīrē tā pa zolīdu naudu, lai var nomaksāt nodokli. Un vasarnīcā dzīvot rudenī atvasaru ķerot.

22.februāris Atbildēt

Peeteri, varbuut tev dereetu vnk beigt gvelzt mulkibas? Ko tad sanaak kur taa lielaa izskandinaataa briiviiba Latvijaa? Un ko tad sanaak zagli politikaa var sev 10 iipashumus tureet bet pensionaram 2 iipashumi tas jau ir perebors?

22.februāris Atbildēt

Naudīna nesmird-sena atziņa! Ja līdzekļus "norok"nejēdzīgi,tad vajag vēl...

Guļamzonā nauda "neražojas"-tik vien iespēju ir,kā pensionārus slaukt...

Tā jau visas Latvijas nelaime-"uzpumpētās"kadastrālās vērtības...

24.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:18

Jaunākās diskusijas