Policisti kādam jaunietim Rīgā atņem dzimšanas dienas dāvanu

Portāls nra.lv, Viktorija Gabrjuna 14.mai
 
F64
Valsts policija sākusi administratīvo lietvedību par gadījumu, kad Rīgā jaunieši savam biedram jubilejā uzdāvinājuši aunu.
Policisti noskaidroja, ka vienam no jauniešiem ir dzimšanas diena un pārējie viņam lopiņu esot uzdāvinājuši.

11.maija vakarā Valsts policija saņēma izsaukumu no garāmgājējiem, kuri ziņoja, ka Zvaigžņu ielā daži cilvēki ņirgājas par aunu.

Rīgas Latgales iecirkņa policisti un Speciālo uzdevumu bataljona likumsargi pie kādas daudzdzīvokļu mājas sastapa bariņu jauniešu, kuri turpat bija piesējuši aunu. Policisti noskaidroja, ka vienam no jauniešiem ir dzimšanas diena un pārējie viņam lopiņu esot uzdāvinājuši.

Ņemot vērā, ka mājlopam ir vajadzīgi speciāli turēšanas apstākļi un daudzdzīvokļu nama pagalms nav viņam piemērota vieta, Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki, sazinoties ar Rīgas Zooloģisko dārzu, dzīvnieku ievietoja policijas mikroautobusā un nogādāja drošībā - zooloģiskajā dārzā.

Policijā sākta administratīvā lietvedība par dzīvnieku turēšanas, labturības, izmantošanas un pārvadāšanas prasību pārkāpšanu. Par šādiem pārkāpumiem izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu fiziskajām personām no septiņiem līdz 350 eiro, konfiscējot dzīvniekus vai bez konfiskācijas.

Policija šobrīd skaidro, no kurienes jaunieši ieguvuši aunu un citus notikušā apstākļus.

Tāpat policija aicinām atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā varētu būt izmeklēšanā noderīga informācija, zvanot pa tālruņa numuru 6 7 086 302 vai 110.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:32

Jaunākās diskusijas