Uzvaras parkā aizturētais: Policija nesniedz paskaidrojumus; pasākums notiek tikai krieviski

tautaruna.lv, Lelde Veinberga, LETA 9.mai
 
Eduards Dundurs, F64 Photo Agency
Kā iepriekš ziņots, likumsargi no Uzvaras parka eskortējuši vismaz trīs protestētājus, vienu no viņiem arī aizturot. Policistu ieskauti trīs cilvēki Uzvaras parkā stāvēja, rokās turēdami plakātus, kas vēstīja "Nezināt valsts valodu, kurā dzīvo, var ciemiņš, idiots vai okupants, kurš uzspiež savu valodu".

Plakātu turētāji uzvedās mierīgi un klusi, kā arī stāvēja aiz ziedu nolikšanas vietu norobežojošās sarkanās lentas. Tad pie viena no viņiem aprunāties pienāca Rīgas domes deputāts Vadims Baraņņiks (V), pēc kā likumsargi vīrieti pavadīja prom no pasākuma norises vietas, vēsta LETA.

Šodien, 9. maijā Uzvaras paraka teritorijā Rīgā norisinās tās saucamās "Uzvaras dienas" svinības.

Sociālajā tīklā "Facebook" par savu aizturēšanu ziņo Ainis Sproģis, kurš ierakstam pievienojis foto video, kā atrodas policijas automašīnā.

"Esmu aizturēts bez jebkāda pamatojuma. Vairāk nekā stundu mani "marinēja" nepaskaidrojot aizturēšanas iemeslus. Arī valsts valodas likums tiek pārkāpts, jo viss notiek krieviski. Policija manus norādījumus ignorē. Kur ir šī mūsu tiesiskā valsts?" sašutis jautā Ainis S.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tas nav normāli,kur mēs dzīvojam?bēdīgi

9.maijs Atbildēt

Esmu aizturēts bez jebkāda pamatojuma. Vairāk kā stundu mani "marinēja" nepaskaidrojot aizturēšanas iemeslus.>>>>>

..........>>>>>>>>

......debilais nacionālists tiek turēts aizdomās par varbūtēju likumpārkāpumu --((KĀ LINDERMANS - arī no nacionālistiem)-- arests ir veids kā savākt pirerādījumus debilā nacionālista varbūtējiem likumpārkāpumiem .... ((( viņs visdrīzāk tur ieradās ar ļaunu nodomu izprovocēt masu nekartības --fiziskus vardarbīgus kautiņus vai pat pilsoņkaru ))) (( smirdesana par valstsvalodu ārpus valsts iestādes ir NOZIEDZĪGA PROVOKCIJA --- VIŅAM PATEICĪBAS LŪGŠANAS DIEVAM JĀSKAITA KA LABS LATVIETIS CEĻĀ NEGADĪJĀS --DEBILAJAM NACIONĀLISTAM LABS LATVIETIS PURNU IZDAUZĪTU JO VIŅS APKAUNO labus LATViEŠUS UN LABU LATVIEŠU LATVIJU )

10.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:32

Jaunākās diskusijas