Īsa auguma cilvēkus nesajūsmina lielizmēra sūtījumi pakomātu augstākajos nodalījumos

Portāls nra.lv 13.maijs, 22:26
 
Unsplash
“360TV ZIŅneši” saņēmuši jautājumu no kādas skatītājas – kāpēc visiem pakomātiem izmēros lielākie nodalījumi atrodas tieši augšpusē? Ērtāk būtu smagās pakas ņemt no lejas plauktiem, nevis no augšas, sevišķi, ja cilvēks ir īss.

Tagad nocelt kastes no augšas esot grūti, savukārt sievietēm - par smagu. Skatītāja iesūtījusi arī video, kur redzama viena no situācijām, kad sievietei ir sarežģīti aizsniegt augstāko plauktu.

Video ļoti labi redzams - trīs populārākie pakomāti novietoti blakus, un visiem lielākie nodalījumi atrodas augšpusē.

Madonas iedzīvotāja Laura uzskata, ka ērtāk būtu, ja lielākie nodalījumi būtu lejā: “Nesen pašiem bija pieredze, ka atnāca liela instrumentu kaste, kas bija jāpaņem no augšējā stāva, bija grūtāk - sievietei un vēl maza auguma.”

Savukārt vietējā iedzīvotāja Sigita stāsta: “Es esmu gara auguma, tad es varu dabūt viņas, bet principā, ja ir augstu un vēl dziļi ielikts, tad varētu būt problēma dabūt ārā, ja vēl smags. Ir bijis, kad mēģini izķeksēt no augšējām.”

Šādam izkārtojumam, protams, esot pamatots iemesls. No uzņēmumiem atbildes “360TV ZIŅneši” saņem rakstiski.

“Ja lielie nodalījumi būtu apakšā, pastāvētu risks, ka nodalījumā varētu iekļūt kāds dzīvnieks. Nereti mēdz būt situācijas, kad kādas skapīša durtiņas netiek aizvērtas. Ja augšpusē tiktu izvietoti mazie nodalījumi, tad nodalījumā dziļumā ievietoti mazu paku būtu vēl grūtāk aizsniegt un izņemt no nodalījuma,” stāsta DPD pārstavis.

Savukārt Omniva sniedz atbildi: “Ja pakomāta augšpusē izvietosim mazo izmēru skapīšus, tad daļai klientu būs sarežģīti tos aizsniegt, vai arī, gadījumos, ja tajos būs ievietots pavisam neliels sūtījums, klienti to nemaz nepamanīs.”

Latvijas Pasts ir pārliecināti, ka aktuālais skapju izvietojums atbilst cilvēku paradumiem. “Populārākie sūtījumu veidi ir maza un vidēja izmēra, tāpēc tie ir iespējami vieglāk sasniedzami, lai rūpētos par klientu pieredzi.”

Uzņēmumi arī aicina izvērtēt situāciju un ja sūtījums plānots tik tiešām smags, tad vislabāk izmantot kurjera pakalpojumus.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl sadaļā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas