Rinkēvičs sola repatriēt arī tos iedzīvotājus, kuri atrodas Latīņamerikā un Jaunzēlandē

Portāls nra.lv 1.apr
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sociālajā vietnē Facebook norādījis, ka ministrija turpina darbu, lai Latvijā būtu iespējams nogādāt arī tos valstspiederīgos, kuri atrodas tālākās valstīs.

Rinkēvičs uzsver, ka ministrija "nav aizmirsusi" par iedzīvotājiem ārpus Eiropas robežām, taču šajā gadījumā repatriācijas reisu norīkošana saistīta ar vairākām problēmām, kuras tiekot risinātas.

"Mūsu tautiešiem, kuri joprojām atrodas Latīņamerikā (Peru, Bolīvijā, Argentīnā un citur) un Jaunzēlandē- neesam par jums aizmirsuši, mani kolēģi kopā ar Eiropas Savienības pārstāvniecībām un dalībvalstu vēstniecībām attiecīgajās valstīs dara visu iespējamo, lai palīdzētu nokļūt jums mājās. Strādājam ar vietējām varas iestādēm, lai atrisinātu formalitātes un organizētu Eiropas Savienības repatriācijas reisus, ne viss norit gludi, bet ceru, ka visai drīz visas problēmas tiks atrisinātas un būsiet atpakaļ Latvijā," raksta ministrs.

Jau vēstīts, ka pēc Ārlietu ministrijas pieprasījuma un ar Satiksmes ministrijas atļauju pēdējo divu nedēļu laikā Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" veikusi 37 lidojumus un pārvadājusi vairāk nekā 2770 pasažieru uz un no Baltijas valstīm. Lielākais pieprasījums bija maršrutos no Londonas, Frankfurtes un Amsterdamas.

Jau ziņots, ka Latvijā līdz 14.aprīlim ir izsludināta ārkārtējā situācija koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 izplatības dēļ. Tostarp ir apturēti starptautiskie pasažieru pārvadājumi.

Komentē 8

 
Anonīms
 

laikam pretendē uz nākamajām vēlēšanām busi ieguvis daudz balsu...

1.aprīlis Atbildēt

tiec merkaki gala ar sito varzu ,kas atveda to zarazu un tad mengo jaunus uz majam un izole pie sevis majas.Cik ilgi cakares tos ,kas neskraidija pa pasauli laimi meklet ,bet ar sakostiem zobiem maksaja nodoklus ,kurus tagad laimes mekletaji tere ar plasu kruti-godigam jabut ,pret tautu ,kas tev maizi dod ,nevis mekle pa pasauli tos ,kas tur ar nemaksa nodoklus -tapec jau nesas majas ,jo te jau tadi darmajedi trukst.

1.aprīlis Atbildēt

ko homiķis ir vispār gudru pateicis ? Garīgi slims alkoholiķis ir pie varas tas nav normāli ,ka lv valdībā amatā slims cilvēks .....

1.aprīlis Atbildēt

Nu pasakains daunis,un kapēc viņu no slimnīcas izlaida?

1.aprīlis Atbildēt

No Vācijas pat ar savu auto nevar tikt uz mājām. Aptrakušie poļi nelaiž cauri valstij.

1.aprīlis Atbildēt

Tad pa tiešo no lidostas pie sevis uz mājām un kopā tusē ....

1.aprīlis Atbildēt

tikai veselos, lūdzu!

2.aprīlis Atbildēt

Taisi vaļā lidostas idiņ-vai zini cik eiropā un pasaulē jūrnieku iestrēguši abās pusēs??Vieniem jātiek reisā ,citiem jābrauc mājās...Vienmēr jau ir iespēja mazliet dārgāk,pa apkārtceļiem nelegāli pārbraukt,bet projām tikt gan praktiski neiespējami!Visā eiropā lido tikai pie mums dauņi visu aizklopē ciet !

2.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:55

Jaunākās diskusijas