Pašnāvība? Atklāj detaļas par traģisko avāriju uz Bauskas šosejas

tautaruna.lv 16.augusts 2023, 13:15
 
Aivars Ķesteris/F64
Pa ceļam no Tallinas uz Berlīni kāds smagais auto uz Bauskas šosejas iekļuva traģiskā negadījumā ar vieglo automašīnu. Satiksme tika bloķēta, un ceļš bija nokaisīts ar abu transportlīdzekļu atlūzām, vēsta "Degpunktā".

“Es braucu Bauskas virzienā. Un tajā daļā, var redzēt, vieglā automašīna brauc man tieši virsū. Brauc. Tas viss taču ir sekunžu jautājums. Brauc jau uz manu pusi. Brauc, brauc! Vispār bez nekādiem līkločiem, kad varētu padomāt, ka vadītājs būtu dzēris. Bet te tā kā speciāli! Cik varēju, tik piespiedos pie labās malas. Bet sadursme bija sekunžu jautājums,” stāsta smagās automašīnas vadītājs Jevgēņijs.

Sitiens, kas radās, abu spēkratu dzelžiem frontāli saduroties, pilnībā sadragāja “Hyundai” automašīnu, un tā vadītājs negadījumā zaudēja dzīvību. Arī viens “fūres” stūris negadījumā ir pamatīgi samīcīts, taču vadītājs ir ticis cauri sveikā.

Likumsargi ir uzsākuši negadījuma cēloņa skaidrošanu. Savukārt, pēc Jevgēņija domām, “Hyundai” šoferis vai nu iemiga pie stūres, vai vēlējās izdarīt pašnāvību, metoties pretī daudz smagākam spēkratam.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl sadaļā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:14

Jaunākās diskusijas