Latvijā dzīvojošam Krievijas pilsonim rīts izvēršas īstā murgā

tautaruna.lv 4.jūlijs 2023, 5:00
 
F64
Krievijas pilsonim, kurš Latvijā nokārtojis uzturēšanās atļauju, kādas parastas dienas rīts izvērtās par pilnīgu murgu. Vīrietis no sākuma sastrīdējās ar sievu, līdz laulātā viņam uzbruka un ievainoja. Bēgot no konflikta, ārzemnieks sēdās pie stūres reibumā, taču vietējie policisti to nepieļāva un pārgalvi apturēja, vēsta “Degpunktā”.

Ap septiņiem no rīta kāds Krievijas pilsonis vizinājās pa Ķekavas ielām alkohola reibumā un ar pamatīgu brūci uz kreisās rokas. Viņa “Mercedes” salons bija notašķīts ar asinīm un oda pēc grādīgajiem dzērieniem. Pilsētas iedzīvotāji ievēroja haotisko braukšanas manieri un zvanīja policijai.

Reģionālās pašvaldības policijas galvenais inspektors Mārtiņš Jankovskis stāsta, ka policijas ekipāža operatīvi reaģēja.

Vīrietis skaidroja, ka viņam miesas gabalu no delna izrāva dzīvesbiedre un viņš devās ceļā pēc palīdzības.

Policisti izsauca papildspēkus - mediķus un ceļu policiju, taču aizturētais ārzemnieks nebija apmierināts ar šādu notikumu gaitu.

Kamēr uzpildes stacijas apmeklētāji dzēra kafiju un pildīja degvielu, pie viena no sūkņiem sākās pamatīgs tracis. “Mercedes” vadītājs centās ieslēgt dzinēju un aizbēgt.

Likumsargiem nekas cits neatlika, lai apturētu pārkāpēju, kā vien pielietot elektrošoku.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl sadaļā

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:44

Jaunākās diskusijas