Aculieciniece atklāj, cik patiesībā baisi bija notikumi Imantā

tautaruna.lv 9.maijs 2023, 10:30
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Piektdien bars nepilngadīgu jauniešu izklīda pa Imantas ielām ar nolūku piekaut pāris puikas, ar kuriem iepriekš bija izcēlies konflikts. Izmisušie zēni, bēgot no varmākām, iespruka nepazīstamu cilvēku dzīvokļos, lūdzot palīdzību, taču viens no viņiem nepaspēja paslēpties. Policija nepaguva uzbrukumu novērst.

Kā vēsta raidījums "Degpunktā", Dina piektdienas vakarā bija mājās kopā ar saviem bērniem, kad ģimeni iztrūcināja trokšņi kāpņutelpā. Bija dzirdama klaigāšana un histēriski soļi, līdz pie Dinas durvīm parādījās trīs izmisuši pusaudži. Puiši lūdzās, lai sieviete viņus ielaiž dzīvoklī, citādi zēni tikšot nodurti.

“Viņiem dzenas pakaļ bars ar nažiem. Tajā brīdī es ātri centos izvērtēt, vai ir droši viņus ielaist iekšā, jo man pašai mājās ir bērni,” stāsta Dina.

Viņu spēcīgi ietekmēja bērnu izmisums un lūgšanās. Viņa nespēja atteikt aptuveni 12 gadus vecajiem zēniem patvērumu, par spīti briesmām, kas varētu sekot. Proti, vajātāji bija turpat netālu un mina saviem upuriem uz pēdām.

“Mēs sākām skatīties pa logiem, pie mūsu kāpņutelpas divi puiši skraidīja iekšā - ārā, meklējot šos puišus, vēl pie mājas stūra stāvēja četras meitenes,” stāsta Dina.

Bēgošie zēni sākumā bija pieci. Trīs patvērās pie Dinas, viens pie kaimiņa otrajā stāvā, bet piektais zēns nepaspēja noslēpties un nokļuva varmācīgo vienaudžu nagos. Sieviete redzēja pa logu, kā zēns tiek aizvilkts uz mežu, ar nolūku piekaut. Dina zvanīja policijai, taču likumsargi nepaspēja novērst varmācību. Sociālajos medijos drīz vien parādījās video, kur pusaudzis tiek žņaugts un sists.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:15

Jaunākās diskusijas