Traģēdija Skrīveros: notikuma vietā gulst ziedi un sveces

tautaruna.lv 1.novembris 2022, 13:15
 
Kaspars Krafts/F64
Rīta mijkrēslī uz šosejas pie Skrīveriem kāds mikroautobusa vadītājs notriecis sievieti uz velosipēda – sadursmes sekas ir traģiskas, un notikušā liecinieki tagad pieļauj, ka ne tikai pārgalvīga braukšana visam pie vainas, vēsta “Degpunktā”.

Kādai Skrīveru sociālā dienesta darbiniecei piektdienas rītā neizdevās sasniegt savu darbavietu. Sieviete ar velosipēdu devās uz darbu pa vietējo autoceļu Augšlīgatne-Skrīveri, taču kāds “Opel” vadītājs viņu nepamanīja un ceļa 66. kilometrā letāli notrieca.

Vietējais iedzīvotājs Jānis stāsta, ka braucis pie krustmātes, kad avārija jau bija notikusi - jauns puisis notriecis sievieti, Jānis redzējis vien sekas - automašīnas atlūzas.

“Taisīju remontu un iznācu ārā uzpīpēt. Redzēju, ka stāv policija un zils busiņš. Domāju, ka atkal varbūt kāds reids saistībā ar alkoholu. Bet pēc tam braucu uz veikalu, un man pārdevēja stāstīja par to, kas noticis. Un vēl viens vīrietis. Mikroautobusa vadītājs esot domājis, ka apdzīs un tur neviena nebūs. Ir tomēr jādomā, ja esi pie stūres,” saka vietējais iedzīvotājs Jevgēņijs.

Šodien notikuma vietā par traģēdiju liecina tuvinieku atstātie ziedi un sveces, kā arī spēkrata detaļas, kuras sadursmes brīdī lidoja uz visām pusēm.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 12:38

Jaunākās diskusijas