Skarbā realitāte: Latvijas iedzīvotāji arvien vairāk zog pārtiku no veikaliem

tautaruna.lv 24.oktobris 2022, 13:27
 
Ilustratīvs attēls / Gints Ivuškāns/ F64
Lai pabarotu savu mājdzīvnieku, vīrietis Vecmīlgrāvi ķerās pie izmisuma pilna soļa – piesējis savu mīluli pie staba, saimnieks devās veikalā, lai nozagtu suņa barības konservus. Sabāzis preces kabatās, vīrietis suni pabaroja turpat pie tirdzniecības centra durvīm, vēsta “Degpunktā”.

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) video novērošanas darbiniekiem pilsētas kārtības uzraugošajās kamerās pie viena no veikaliem Vecmīlgrāvī izdevās pamanīt kādu kompāniju, kura lietoja alkoholu. Acīs iekrita viens no biedriem, kurš izturējās aizdomīgi. Vīrietis iegāja pārtikas veikalā un īsi pēc iznākšanas no tā ārā, sāka no savas jakas iekškabatas vilkt ārā dažādas pārtikas preces - desu, sieru, suņa konservus un arī alkoholiskos dzērienus.

Ņemot vērā to, ka parasti cilvēki aiz jakas neslēpj veselus iepakojumus ar pārtikas produktiem, policistiem radās aizdomas par zādzību un uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā RPP ekipāža. Tai ierodoties, vīrietis jau bija atstājis notikuma vietu, taču uz ielas tika apturēts un uzrunāts.

Sākotnēji vīrietis policijas darbiniekiem noliedza zādzību. Taču, aizbraucot ar vīrieti pie apsardzes un pārbaudot kameras, noskaidrojās, ka viņš tiešām nav samaksājis par no veikala paņemtajām precēm.

Pēc pašvaldības policijas speciālistu teiktā, situācijas, kurās cilvēki cenšas nozagt ēdienu, jau ir kļuvušas par ikdienu.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis stāsta, ka pamatā no veikaliem zog preces, ko ir viegli pārdot. Tās ir izmērā salīdzinoši nelielas, bet dārgas preces, piemēram, zog kafiju, alkoholu un citas cenas ziņā dārgākas preces, piemēram, sierus, ko pēc tam ir iespējams pārdot par salīdzinoši nelielāku summu, bet kam vienmēr atradīsies pircējs.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas