Rīgā pastrādāta vērienīga zādzība; uzņēmējs lūdz palīdzību

tautaruna.lv 21.septembris 2022, 13:15
 
Vladislavs Proškins/F64
Palīdzība nepieciešama uzņēmējam, kuram piederošu iekārtu vairāku desmitu tūkstošu eiro vērtībā naktī no svētdienas uz pirmdienu nozaga no objekta Rīgā, Cesvaines ielā. Vīrietis būs pateicīgs par jebkuru noderīgu informāciju, kas palīdzēs atgūt nozagto, kā arī atrast vainīgos, vēsta "Degpunktā".

Pirmdienas rītā plkst. 8.00, ierodoties objektā Šķirotavas apkaimē, strādnieki konstatēja, ka pazudusi viena no firmas iekārtām - bruģa ieklājējs. Tas izvests no teritorijas pa Cesvaines ielu.

Meklējot video ierakstus no apkārtnē izvietotajām videonovērošanas kamerām, atklājās zādzības laiks un aptuvenais iekārtas aizvešanas virziens.

Mikroautobuss Meirāna un Cesvaines ielas krustojumā nostāvēja vēl pusotru stundu. Pēc tam no Meirāna ielas puses atnāca cilvēks, iekāpa automašīnā, krustojumā busiņš apgriezās un aizbrauca pa Cesvaines ielu Katlakalna ielas virzienā. Zagļi, visticamāk, iekārtu noslēpuši kaut kur tuvējā rajonā vai aizveduši iekraut kādā citā transportlīdzeklī. Busiņš, visticamāk, pieder kādam uzņēmumam, tāpēc Ņikita aicina uzņēmumu vadītājus pievērst uzmanību, vai kāds spēkrats nav pazudis, vai kāds no darbiniekiem izmantojis darba automašīnu pārkāpuma izdarīšanai.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas