Andrejsalā mīklainos apstākļos iet bojā kāds vīrietis

tautaruna.lv 12.janvāris 2022, 17:30
 
F64
Andrejsalā agaidām vēl mīklainos apstākļos dzīvību zaudējis kāds vīrietis, kurš dabūjis spēcīgu strāvas triecienu, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Pagājušajā naktī Andrejsalā pulcējušies vai visi operatīvie dienesti - 112 zvanu centrā bija saņemta ziņa par to, ka kādā Sadales tīklu elektroietaisē noticis negadījums, un traumētais cilvēks nespēj saviem spēkiem izkļūt no telpas, kurā notikusi nelaime. Šoreiz arī operatīvo dienestu darbiniekiem nācies brīdi uzgaidīt.

“Notikuma vietā tika nodrošināta sabiedriskā kārtība un tika sagaidīti elektriķi, kas atslēdza elektrību. Tika konstatēts, ka notikuma vietā atradās četras personas, no kurām viena jau bija mirusi,” skaidro policijā.

Protams, ka uzzinot par šādu pavērsienu, visi tālākie darbi nodoti Valsts policijas darbinieku rokās, savukārt pati krimināllieta nonākusi Ziemeļu iecirknī.

Likuma sargi norāda, ka pamatversija liecina, ka 1984.gadā dzimušais vīrietis ir gājis bojā no saņemtā strāvas trieciena, taču vienlaikus min, ka cietušais ir kritis no vairāku metru augstuma. Par to, kas tieši noticis, lielāka skaidrība būs pēc tiesu medicīnas ekspertu atzinuma.

Vienlaikus kriminālpolicists apstiprina arī to, ka notikuma vietā sastapti vēl trīs cilvēki: “Kā viena no versijām ir, ka šī persona ir vēlējusies izdarīt kādu noziedzīgu darbību. Pats bojā gājušais jau agrāk nonācis Valsts policijas redzeslokā saistībā ar narkotisko vielu lietošanu un sīku zādzību izdarīšanu.” Viņiem šobrīd piemērots liecinieka statuss.

Kā noskaidrots A/S “Sadales tīkls” - visi šobrīd zināmie fakti liecina par to, ka bojāgājušais ir nesankcionēti iekļuvis teritorijā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas