Vecāki Pļavniekos saceļ trauksmi; vīrietis atkailinās bērnu priekšā

tautaruna.lv 11.janvāris, 13:09
 
Ilustratīvs attēls / F64
Sabiedrību satraucošas ziņas gada nogalē TV3 raidījums “Degpunktā” saņēma no Pļavnieku mikrorajona māmiņām, kuru atvases bijušas spiestas vietējā spēļu laukumā sastapties ar izvirtuļiem. Ekshibicionistu meklēšanā iesaistīti lieli spēki un policija ziņo par panākumu.

Sabiedrību satraucošas ziņas no Rīgas, Pļavinieku mikrorajona, gada nogalē saņemtas no vairākām māmiņām, kuru atvases bieži rotaļājas bērnu laukumā Andreja Saharova ielā.

Tiek ziņots par aizdomīgiem vīriešiem, kas centās uzmākties bērniem, aicinot sekot tiem līdzi, lai vērotu netiklas darbības. Situācijā ātri iejaucās policija.

Kādas satrauktas pusaudzes sacīto par tik tikko piedzīvoto uzmākšanos bērnu laukuma teritorijā nācās uzklausīt Inesei.

Lai arī meitenes uz vīrieša piedāvāto atbildēja noraidoši, izvirtulis laukuma teritorijā tomēr uzkavējās un pat turpināja citu upuru meklējumus. Bērni, ziņkāres vadīti, sekoja svešiniekam un pēcāk aiz uzkaliņa tomēr ieraudzīja, ka netālu no bērnudārza patiešām atrodas puskails vīrietis ar nolaistām biksēm, kas sevi apmierina.

Notikuma vietā tika nekavējoties izsaukta policija, bet brīdī, kad likumsargi atbrauca, varmākas jau bija aizmukuši. Abi esot iekāpuši gaišas krāsas mikroautobusā un aizbraukuši. Saņemot divus līdzīga satura iesniegumus, policisti uzsāka kriminālprocesu. Pārbaudīti tuvākās apkārtnes video kameru ieraksti, uzklausīti liecinieki.

“Tika konstatēts, ka notikuma vietā atradās viens vīrietis, kurš, iespējams, gan devās uzrunāt bērnus, gan veica netiklas darbības. Proti, vīrietis pārvietojās pa teritoriju un pārģērbās savā automašīnā, lai mulsinātu bērnus,” ziņo Valsts policijas pārstāve.

Likumsargi gan neatklāj, kādā veidā izdevās notvert aizdomās turamo, taču izvirtulis jau ir aiz restēm. 65 gadus vecais vīrietis, kas agrāk jau bija sodīts par līdzīgiem likumpārkāpumiem, tagad var saņemt cietumsodu uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 16

 
Anonīms
 

Vai atkal Gobzems?

11.janvāris, 15:47 Atbildēt

pareizi - jānomelno vienīgais cilvēks kas šajā kovidfašisma režīmā cīnās par kaut kādu brīvību un ķermeņa autonomiju

11.janvāris, 16:46 Atbildēt
Ojārs > v.b

Vai skaļš un pārliecinošs pirdiens sabiedriskā vietā ir brīvības un ķermeņa autonomija? Kaut kādu iemeslu dēļ to atzīst par nepieklājīgu un sliktas audzināšanas apliecinājumu, kaut gan apkārtējiem tas nekādas briešmas vai ļaunumu nerada. Nesmuki un viss.

Kovidu gan no savām ķeskām var tīri viegli un pa kluso "uzdāvināt" apkārtējiem, ko ar pirdienu nekad nepanāksi.

11.janvāris, 17:17 Atbildēt

Ja peredastus un lezbietes nesauc par izvirtuļiem, tad kāpēc šis tā apzīmēts? Tā nav izvirtība, bet gan uzvedības deviācija, novirze no psihiskās normas. Arī ekshibicionists ir cilvēks un grib sev laimi dzīvē.

11.janvāris, 17:29 Atbildēt

Bļ.... Atkal ekarij-Mārcis. Nu nav tak viņam miera.

11.janvāris, 23:04 Atbildēt
īpaši stulbs > jelna.sergejeja

:DDD

12.janvāris, 17:49 Atbildēt

Ha,ha,ha,ha !!!!!!!!!!!!!Ir tāda glezna (autoru neatceros),ja nekļūdos kāda 18 gs,tur uz gleznots pusaudzis ,kurš stāv blakus skuķu bariņam nolaidis bikses un pielūdz dievu Onānu,tajos laikos tas laikam bij tikpat pierasta lieta kā tagad pederastu slavināšana.Publiskai apskatei to šedevru neizliek,bet cik atceros gleznotājs bij slavens un zināms visiem

14.janvāris, 14:28 Atbildēt
Māriņa > dzintis

Nebija tur nekāda pusaudža un skuķu bariņa - tās ir tikai tavas fantāzijas :) Jaceks Maļčevskis, 1887. gads. ''Apsēstais.''

16.janvāris, 22:23 Atbildēt
Dzintis > m.ri.a.60e61ddb0621e

nestrīdies.Мартин ван Мале..,,Мальчик онанирующий перед девочками,,

17.janvāris, 17:00 Atbildēt
Māriņa > dzintis

Tātad tu runā par franču ilustratoru Martin van Maële. Viņam gandrīz visa daiļrade ir šādā stilā :) Dzintar, tā nav glezna, šo mākslas tehniku sauc par grafiku un tai nav nekāda sakara ar gleznām. Ja būtu pareizi saucis lietas savos vārdos, nebūtu šīs diskusijas. Tāpat nesaprotu, kāpēc raksti kirilicā, bet nu ok, kas kuram tuvāks.

P.S. Tāpat prieks, ka esi vismaz tik daudz zinošs, turklāt, nesāki mani lamāt un saukāt visos iespējamos krievu lamuvārdos :) Tu taču vari būt galants un civilizēts, tikai sāc mazliet vairāk cienīt un mīlēt savu tautu, un nesaukā mūsu dzimteni par ''latvāniju'', jo tauta jau tev neko nav nodarījusi.

18.janvāris, 23:33 Atbildēt
Dzintis > m.ri.a.60e61ddb0621e

Atvainojos,ka tā nav glezna ,bet tikai grafika. Rakstu tāpēc ,ka skan labāk un vieglāk atrast Gogle,jo informācija ir krievu valodā atrodama . Kā būtu latviski ? Martins van Malē '' puika ,kurš sit kulakā blakus meiteņu bariņam''? Es kopš 1991 gada redzu tikai latvāniju,bet katram savi uzskati.Kāpēc man jāmīl kāds vai kāda? Gribi lai es vicinu karogu par to ,ka mani izmeta no darba ,jo atteicu durties ar nezināmas izcelsmes žļurgu,par kuras sekām oficiāli neviens neuzņemas pat atbildību? Kādus mīļvārdiņus no manis gaidi?????? Kāpēc man jāmīl tauta,ja visiem bez izņēmuma,ieskaitot manus radus ir pilnīgs pohujs,dzīvs,slims vai nosprādzis esmu ????Valstij jādod viss,jābūt godīgam,jāmaksā nodokļi,jāvicina karogs,bet ko dod vi'na man? Es redzu tikai ņirgāšanos un spļāvienus no mīļās latvānijas.

19.janvāris, 9:11 Atbildēt
Māriņa > dzintis

Dzintar, karoga vicināšana un baurošana nav sinonīms jēdzienam ''mīlēt tautu un valsti''. Es tā nedaru, taču savu dzimteni mīlu/cienu un latviešus arī - un tas ir absolūti normāli. Tieši tā pat, kā krievi mīl savu roģinu, kaut gan, viņiem tur arī neiet viegli.

Man patiesi žēl dzirdēt, ka tev tā ir noticis, jo redzu, ka neesi tik slikts, kā gribi šeit visiem izlikties. Mierinājumam varu piebilst, ka arī man nav paveicies ar visiem radiem, bet ko tagad, tāpēc ienīst savu dzimteni? Nevajag mīļvārdiņus, bet nevajag jau arī šo žulti gāzt.

Runājot par vakcināciju - tev nešķiet jocīga tava pozīcija, jo vīruss arī ir vēl nezināmas izcelsmes, respektīvi - kāpēc tu baidies no potēm, bet nebaidies no nezināma vīrusa? Un tieši tā pat var pajautāt - ko tu esi devis savai valstij? Nodokļi u.t.t. nav nopietns arguments, jo tos maksā visa attīstītā pasaule.

20.janvāris, 21:32 Atbildēt

Jāsāk lamāties! Cilvēks pēdējo centu par komunālajiem atdevis, nu nav zēnam naudiņas, nav par ko uz Pērnavas ielu aizbraukt, gumijas lelle arī neiznāk, tad dara publiski cerot, ka tauta priekš viņa sametīsies. Te ir nevis jāsoda, bet jānopērk šim gumijas lelli un uz priekšu, tā un šitā un vēl tā!

17.janvāris, 22:16 Atbildēt

Vācijā vientuļiem penšiem pienākas valsts apmaksātas maukas . Ar visu piegādi , to nodrošina sociālais dienests .

23.janvāris, 14:24 Atbildēt

Kad ''mākslinieks'' savas perversās fantāzijas uzsmērē uz sienas , tad tas esot ļoti labi. Par ko tracis , vai tad bērni savus pimpjus arī nav redzējuši ? Un Kuldīgas pasaulslavenais kratītāju pasākums ? Daudzi ar novirzēm tur sabrauc un piedalās , bērniem ir ko redzēt , toties tēviņi no tā gūst baudu . Bet , tas ir oficiāls pasākums . Kurš noteicis normu ka pincīša redzēšana ir slikti ? Senie latvieši baros mazgājās pirtīs un nevienu neinteresēja pētīt kaimiņonkuļa vai tantes dzimumorgānus , tāpēc ka tie bija jau sen izpētīti pašu starpā un nekādas sensācijas tur nebija ... mākslīgi uzkurināts pasākums . Kad sex minoritātes celsies savu biedru aizstāvībai ? Kur starptautisko organizāciju iejaukšanās ?

23.janvāris, 14:22 Atbildēt
23.janvāris, 14:29 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:46

Jaunākās diskusijas