Traģiskajā avārijā cietusī meitenīte atrodas smagā stāvoklī; vainīgajam dzērājšoferim draud 10 gadu cietumsods

tautaruna.lv 10.janvāris, 20:45
 
Ekrānuzņēmums
Ceļu satiksmes negadījumā, kurā svētdien, 9. janvārī, Rīgā, Andreja Saharova ielā, dzērājšoferis uzbrauca trim gājējiem, vissmagāk cietusi 2013. gadā dzimusi meitenīte, kura atrodas kritiskā stāvoklī, vēsta Latvijas Televīzijas "Dienas ziņas".

Pēc neoficiālas informācijas, visi trīs cietušie ir vienas ģimenes locekļi: 2013. gadā dzimusi meitene ar savu māti un vecmāmiņu. Abu pieaugušo sieviešu stāvoklis ir stabils.

"Tur stāvēja ātrā palīdzība, nupat bija piebraukusi otrā. Bet pirmais, ko ieraudzīju, bija meitenīte, kas gulēja uz vēdera. Viņas seja bija pagriezta uz mūsu pusi - tāda visa zilumos, apkārt asins peļķe, acis aizvērtas. Tas bija šausmīgs skats. Man sākās histērija, jo pašai ir meitiņa līdzīgā vecumā," norādīja aculieciniece Svetlana Belova.

"Cilvēki šķērsoja gājēju parēju pie zaļā atļaujošā signāla. Tajā laikā "Mercedes", kurš brauca pa Saharova ielu virzienā no Deglava ielas, neapstājās, uzbrauca virsū gājējiem, pēc negadījuma neapstājās, aizbrauca no notikuma vietas," skaidroja Ceļu policijas bataljona 2. rotas komandieris Verners Vangravs.

Noskaidrots, ka 1987. gadā dzimušajam autovadītājam nav bijušas autovadītāja tiesības, turklāt viņš bijis pamatīgā reibumā - konstatētas ap trīs promilēm. Viņš savu vainu policijai atzinis.

Pret šoferi uzsākts kriminālprocess. Par reibumā izraisītu satiksmes negadījumu, kurā cietušajam nodarīti smagi miesas bojājumi, draud cietumsods līdz 10 gadiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Es nevienu netaisos nosodīt vai attaisnot. Bet tas ka gājēji pēdējā laikā vispēdīgās pašsaglabāšanās instinkta paliekas ir kaut kur pazaudējuši, tas gan ir fakts! JO VIŅI TAČ IR UZ DIEVIŠĶĀS PĀREJAS, KUR NEKAS SLIKTS AR VIŅIEM NEVAR NOTIKT! Kādreiz nebija visas ielas ar stabiņiem aizbarikādētas, un arī neviens taisni zem riteņiem neskrēja braucošai automašīnai - vienalga skaidrā vai pillā, pie zaļā vai sarkanā...

Bet cietušajām, protams, lai Dieviņš dod tikt atpakaļ pie veselības!

11.janvāris, 1:38 Atbildēt

Skatos, ka šeit visi, kas Dzintari, ir absolūti nenormālie! Stulbeni, vai tad to pašu nevar teikt par autovadītājiem, kas ''pēdējā laikā vispēdīgās pašsaglabāšanās instinkta paliekas ir kaut kur pazaudējuši, tas gan ir fakts! JO VIŅI TAČ IR UZ DIEVIŠĶĀS BRAUKTUVES, KUR NEKAS SLIKTS AR VIŅIEM NEVAR NOTIKT!''

- Rezultātā, miris bērns, divas sievietes slimnīcā, bet pats izdzimtenis tagad sēdēs cietumā ļoti ilgi. Ja iedegās zaļā gaisma gājējiem un cilvēks redz, ka mašīnas apstājās, tad neviens nevar paredzēt, ka būs viens debiliķis, kas neapstāsies. Gājējam nav jāšķērso pāreja kā mīnu lauks, visu laiku tramīgi apstājoties un vērojot, vai kāds piedzēries kroplis nav izdomājis neapstāties.

12.janvāris, 20:38 Atbildēt

Dzintars raksta pilnigas mulkibas-iereibis soferis uzbrauc gajejiem un kads vel vinu aizstav,jo ,luk,kadreiz bija savadak...ja nav ko te -komentaros piebilst ,tad ko rakstit-deminstret savu atpalicibu-ka bija agrak...

11.janvāris, 10:06 Atbildēt

Suka...

11.janvāris, 17:31 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Mesla waxseri vareja tak savejo aiztavet, vins tak tikai cilveks. u.t.t.

11.janvāris, 21:29 Atbildēt

Cerams, kroplim būs būs 10 gadu jautrība. Tādus vajadzētu vecākiem uz linča tiesu. Es pat nezinu, ko ar tādu izdzimteni darītu. Varbūt pieķēdt un saraut gabalos. Ja būs nosacīts, tad pati čmošņiku novākšu.

12.janvāris, 4:34 Atbildēt

Līdzjūtība bērna vecākiem. Tas ir šausmīgi. Pat negribas iedomāties.

12.janvāris, 4:37 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:46

Jaunākās diskusijas