Ceļā uz Rīgu avarē autobuss; pasažieri rāpušies ārā pa lūkām

tautaruna.lv 2.decembris 2021, 14:30
 
Kaspars Krafts/F64
Seši cilvēki cietuši negadījumā, kas plkst. 14.30 noticis uz Valmieras šosejas. Starppilsētu autobuss uz ceļa esot saslīdējis, uzstūmies blakus braucošajam militārajam transportam, un abi spēkrati apgāzušies uz sānu, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Starppilsētu autobuss Valka-Rīga savu galamērķi trešdien nesasniedza, jo iekļuva avārijā. Aptuveni 30 kilometrus no Rīgas, netālu no Vangažiem, tā pasažieri bija spiesti spēkratu pamest, izmantojot lūku.

Kā notikuma vietā norādīja Ceļu policijas jaunākais inspektors Imants Ikaunieks, pēc sākotnējās informācijas sadursmē iekļuvis autobuss un Nacionālo bruņoto spēku džips, kas kolonnā braucis no Siguldas uz Rīgas pusi, bet autobuss uz galvaspilsētu braucis no Valkas. Bijis liels sniegputenis, un autobuss pa otro joslu veicis apdzīšanu, taču, pēc autobusa šofera teiktā, sabiedrisko transportu “sanesis”, tas aizķēris militāro auto un abi spēkrati “ielidojuši” grāvī. Pēc sākotnējās informācijas, autobusa pasažieri paši izkļuvuši ārā pa lūkām, viņiem palīdzējuši arī karavīri.

Cik pasažieru atradās autobusā, pagaidām ziņu nav. Daļai no viņiem bija nepieciešama glābēju palīdzība, lai no spēkrata izkļūtu.

Uz negadījuma vietu tika nosūtītas sešas mediķu brigādes un divas ārstu speciālistu brigādes.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

It kā, no malas vērojot, izskatītos smieklīgi, bet jāņem vērā tas negatīvais apstāklis, ka satiksmes autobuss neviļus vājināja mūsu valsts aizsardzību.

2.decembris 2021, 15:32 Atbildēt

Vai visi autobusa pasažieri bija piesprādzējušies ar drošības jostām?

2.decembris 2021, 16:19 Atbildēt

Pa otro joslu vai tad var apdzīt. Esmu dzirdējis ka var apsteigt. Vai kas ir mainījies csn?:

2.decembris 2021, 16:56 Atbildēt

Gribēja apsteigt, bet sanāca apdzīt. Nepiesienies sīkumiem!

2.decembris 2021, 17:01 Atbildēt

Ir KLIMATA PĀRMAIŅAS un ir KLIMATA TERORISMS . Tad šobrīd mēs redzam laika apstākļu ietekmēšanu visneglītākā veidā . Meteorologi piekritīs - Normāli gaisa temperatūra noslīd diennaktī par 3 līdz 5 grādiem . Šobrīd temperatūra diennaktī ir noslīdējusi par 7 grādiem . Tā ir zīme , ka laika apstākļi ir cilvēka manipulēti un veicināti . Vakar bija ap -1 *C , šodien -10 *C un naktī vēl vairāk .

Latvijai nevajag Klimata pārmaiņu programmu . Latvijai nevajag samazināt CO2 izmešus . Latvijai vajag siltumnīcas efektu , lai nebūtu katru ziemu jāsalst - 20 *C . Lido lidmašīnas , izsmidzina ķimikālijas UN IZNĪCINA CO2 SLĀNI un rezultātā rodas krasa gaisa temperatūras atdzišana . Var redzēt ka klimata pārmaiņu programma nav draudzīga nevienai valstij . Latvija ir ziemeļu valsts , tāpēc Latvijai globālā sasilšana ir vēlama . Lai izbeigtu šīs KLIMATA TERORISMA AKCIJAS , iesaku Latvijai izstaties no Klimata pārmaiņu programmas un aizliegt klimata pārmaiņu ķimikāliju izsmidzinošo lidmašīnu pārlidojumus pār Latviju .

5.decembris 2021, 22:15 Atbildēt

Laiks nepaliek labāks . Tāpēc ir slidens , ceļu brauktuves šauras - tāpēc arī daudzās avārijas . Sāls neiedarbojas , jo ir pārāk auksts . 8. decembrī pl 23 bija - 15 *C . Dienā bija -11 *C . Temperatūra samazinājās , tāpēc ka lido ķimikālijas izsmidzinošās lidmašīnas . Šodien pl 16 virs Mārupes redzēju uzreiz trīs lidmašīnas , kas 3 km augstumā izsmidzināja ķimikālijas . Lido lidmašīnas un atstāj aiz sevis 500 metru garas izgaistošas dzeltenas vakara saulē astes . Divas lidoja no Dienvidiem uz Ziemeļiem , viena lidoja no rietumiem uz austrumiem . Lūk jau trīs lidmašīnas var sabojāt laiku par 4 grādiem aukstāku .

Nekas nav mainījies . Klimata Pārmaiņu laikapstākļu terorisms Latvijā turpinās .

9.decembris 2021, 1:20 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:55

Jaunākās diskusijas