"Dēlam pāri pārbrauca mašīna"; rīdziniece brīdina par bīstamu ceļu

tautaruna.lv 23.novembris, 7:00
 
f64.lv, Vladislavs Proškins
Rīgas iedzīvotāja Sņežana Tjuņjajeva, kuras dēls gāja bojā 2021.gada septembrī, kad viņam pāri pārbrauca automašīna, lūdz Latvijas varasiestādes pievērst uzmanību bīstamajam ceļam Mangaļu apkārtnē.

Problēma skar ne tikai māti, kurai nācās apglabāt dēlu, bet arī visu Ezera ielas brauktuvei piegulošo māju iedzīvotājus. Ikdienā šie cilvēki riskē tikt notriekti, raksta portāls Chayka.lv.

Sņežana Tjunjajeva lūdz Rīgas domes Satiksmes departamentu veikt steidzamus drošības pasākumus.

17.septembrī ap pulksten 22:00 Mangaļos, Ezera ielā, uz ceļa braucamās daļas sakāvās divi jauni vīrieši. Pēc tam Romāns Tjuņajevs kādu laiku gulēja uz ceļa. Tad viņam uzbrauca automašīna, kas, pēc otra konflikta dalībnieka teiktā, brauca lielā ātrumā, bet viņš pats paspēja atlēkt.

Mašīna vairākus metrus vilka Romānu pa asfaltu.

Policijas nopratinātais iespējamais autovadītājs apgalvoja, ka pie stūres sēdies nevis viņš, bet gan draugs. Draugs esot aizbēdzis no notikuma vietas, un viņš "vienkārši sēdējis". Lai gan automašīna reģistrēta uz pratināmā sievas vārda.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi notikuma vietā jaunieti centās reanimēt aptuveni 30 minūtes. Pēc reanimācijas pasākumiem viņš smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā, kur vēlāk miris. Romānam bija 21 gads.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tātad peredastu aizstāvim Staķim būtu jāizdod rīkojums attiecīgajā ielas posmā uzstādīt ceļa zīmi ar tādu ātruma ierobežojumu, lai pirms auto ierašanās eventuālajā notikumu vietā vietējie iedzīvotāji uz brauktuves paspētu ir izkauties, ir pagulēt.

23.novembris, 10:54 Atbildēt

Vajadzētu ieviest ceļazīmi: Uz ceļa guļ cilvēki!

23.novembris, 21:04 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:52

Jaunākās diskusijas