Homofobisks uzbrukums neapstiprinājās; vai žurnālistes un "Mozaīka" atvainosies?

tautaruna.lv 2.novembris 2021, 17:15
 
facebook.com
Vakar Valsts policija paziņoja par krimiālprocesa izbeigšanu lietā, kurā Tukumā sadega cilvēks. Apvienības "Mozaīka", žurnālistes Sandras Veinbergas un Sanitas Jembergas, kā arī citu skaļi paustais par homofobisku uzbrukumu neapstiprinājās, policija izmeklēšanā noskaidrojusi, ka tā bijusi pašnāvība. Soctīklos aicina atvainoties par Latvijas tēla bojāšanu un melīgu pieņēmumu izteikšanu.

Vakar Valsts policijas paziņoja, ka izbeigts kriminālprocess par traģisko jauna vīrieša bojā iešanu ugunsgrēkā Tukumā. Veicot apjomīgu izmeklēšanu, tika pieņemts gala lēmums un kriminālprocess ir izbeigts, jo nav konstatēts noziedzīgs nodarījums, kas būtu vērtējams kā homofobisks uzbrukums vai saistīts ar neiecietību vai novešanu līdz pašnāvībai. Valsts policija ir guvusi pierādījumus, ka šis traģiskais negadījums ir bijis pašnāvība, kuras iemesls ir personīgi motīvi sadzīves attiecību kontekstā.

Šī policijas publiskotā informācija radījusi viļņošanos mikroblogošanas vietnē “Twitter”, daudzi lietotnes lietotāji aicina ko teikt, šī kriminolprocesa sakarā, tiem, kuri kaismīgi izteicās un protestēja paret homofobiskiem uzbrukumiem Tukuma traģēdijas kontekstā, informācija par Latviju, kurā it kā ir notikusi konkrētā homofobiska neiecietība Tukumā, izgāja arī ārpus mūsu valsts robežām.

Savu atvainošanos vai viedokli aicina izteikties žurnālistei un publicistei Sandrai Veinbergai, ReBaltica žurnālistei Sanitai Jenbergai, LGBT apvienībai "Mozaīka" un citiem, tai skaitā partijai "Progresīvie".

"Vai profesorei @sandraveinberga pietiks dūšas un godaprāta atvainoties par viltus ziņu izplatīšanu un sabiedrības kūdīšanu pret konservatīvi domājošiem? Kļūdīties un atvainoties var katrs, pat profesors. Vai kā?"

"Drīzāk Daugava sāks tecēt pretējā virzienā,nekā tādas ultrasugstprātīgas dāmas,kā Veinberga un Buiķe,atzīs savas sastrādātās cūcības un atvainosies.Tāpat kā ReBaltica dāmas un citi liberālsorosistu un kremlistu propagandisti."

"Sandra Veinberga: "Visbeidzot noziedzniekam vai noziedzniekiem piektdien izdevās četros no rīta sagūstīt Normundu, apliet viņu ar degmaisījumu un aizdedzināt." Arī Sandra Veinberga: Sabiedrībai trūkst medijpratības un kritiskās domāšanas, lai atšķirtu viltus ziņas."

"Labdien, Sanita @jemberga:) Vai Jums šodien ir laba diena ? Tiešām nevēlaties neko pateikt Latvijas sabiedrībai ? :)"

"Dienas jautājums! Vai būs atbilde no @lgbt_mozaika? Tas roreiz bija ļoti nekrietni"

"Tukuma dedzinātāja sakarā Latvija ir nomelnota pasaules acīs,jo mozaika+mediji bļāva,ka te jau dedzina gejus.Pasaules masu mediji šo ziņu uztvēra ar sajūsmu un zemtekstu-"Beidzot tas ir noticis!Mēs vienmēr zinājām,ka cilvēki Latvijā ir tik homofobiski, ka gatavi dedzināt gejus!"

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Nezinu, cik Tukumā peredastu un kā viņi tur uzvedas, bet Jēkabpils peredasti ir pilnībā integrējušies vietējā sabiedrībā un nevienam nekādas neērtības, un kipišus netaisa. Čubinās viņi te kaut kur pa kaktiem savā starpā un publiskā telpā ar to nelielās.

2.novembris 2021, 18:46 Atbildēt

Ой мама, иди меня обратно!

2.novembris 2021, 18:48 Atbildēt

Nevienu mirkli pat nešaubos, ka tādas Veinbergas un Buiķes pie pirmās izdevības pašas kādu var aizdedzināt, lai tik varētu reklamēt savu, mazākumā esot, citiem uzspiesto pedofiliju

3.novembris 2021, 5:55 Atbildēt

100%

29.novembris 2021, 20:33 Atbildēt

Visvairāk "kaujas" karogus vicināja Sandra Veinberga un maldināja arī Zviedrijas lasītājus. Un tamlīdzīgu rakstoņu bija un ir daudz. Draņķi.

3.novembris 2021, 9:11 Atbildēt

Skuju tev kāda āda atvainosies...

4.novembris 2021, 18:35 Atbildēt

Mērkaķis ar granātu ir kaut cik prognozējams,bet piderass ar benzīnu kā saprotu ir vāks,Ha,Ha,Ha!!!

4.novembris 2021, 19:19 Atbildēt

Vēl tās draņķes nav atradušas sevī drosmi, atvainoties lasītājiem par saviem meliem.

5.novembris 2021, 9:59 Atbildēt

Sandra Veinberga ir smagi apvainojusi Latvijas tautu un valsti, jo viņa apgalvoja, ka Latvijā cilvēki ir tik neiecietīgi, ka dedzina gejus. Viņa tāpat ir smagi apvainojusi Baznīcu, jo apgalvoja, ka Baznīca sludina neiecietību pret gejiem un aicina vardarbīgi izturēties pret viņiem. Pēc Veinbergas sacītā iznāca tā, ka Baznīca ir gandrīz skubinājusi uz šo "naida noziegumu". Taču izrādījās, ka nekāda naida nozieguma nebija. Tāpēc ja Veinbergai ir vēl palicis kaut kas no tā, ko sauc par godaprātu un sirdsapziņu, tad viņas pienākums ir nekavējoties atvainoties gan Baznīcai, gan visai Latvijas tautai.

6.novembris 2021, 12:37 Atbildēt

Tas būtu tikai loģiski, bet jānoskaidro tikai viena lieta, vai viņai pirms tam vispār bija godaprāts un sirdsapziņa.

7.novembris 2021, 19:08 Atbildēt
īpaši stulbs > j.nis.lauks

Man jau šķiet, ka Veinberga pati arī ir radikāla homofobe un priecājās par dedzināšanu.

10.novembris 2021, 13:04 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:02

Jaunākās diskusijas