Vairāki viltus vakcinācijas sertifikātu saņēmēji paši atzinušies; kas viņus sagaida?

tautaruna.lv 26.oktobris, 12:00
 
Kaspars Krafts/F64
Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks skaidro, ko darīt cilvēkiem, kam gribas atzīties viltus sertifikāta saņemšanā, lai tagad varētu patiešām vakcinēties.
"Mums jau tādi gadījumi ir, cilvēki piesakās, atzīstas, nāk un nožēlo, un viss ir saprotams," kanāla TV3 rīta ziņu raidījumā "900 sekundes" stāsta A. Ruks.

A. Ruks norāda, ka kriminālprocesā ir noteikta kārtība, kā var atbrīvot cilvēku no kriminālatbildības un atzīmē, ka šādos gadījumos tas ir pēc izmeklētāja ierosinājuma.

"Protams, tas ir arī prokaratūras jautājums, bet tie mehānismi ir un mēs aicinām nākt un pieteikties. Tā ir cilvēka labā griba, tas ir atbildību mīkstinošs apstāklis, tā ir iespēja tikt atbrīvotam no kriminālatbildības," aicina Valsts policijas priekšnieks.

Jau vēstīts, ka saistībā ar iespējamu fiktīvu vakcināciju vai viltotiem sertifikātiem šobrīd visā Latvijā ir uzsākti teju 20 kriminālprocesi, kā arī vairākas resoriskās pārbaudes, bet situācija dinamiski katru dienu mainās. Visos procesos šobrīd notiek aktīva izmeklēšana. Katra saņemtā vai policijas fiksētā informācija tiek rūpīgi pārbaudīta.

Valsts policija atkārtoti aicina personas, kurām ir informācija par vakcinācijas fakta falsificēšanu, ziņot policijai. Tāpat pašas personas, kuras ir iesaistījušās šādās darbībās, policija aicina pašām labprātīgi pieteikties policijā un sadarboties ar izmeklētājiem! Atkarībā no konkrētas situācijas, ja personas aktīvi sadarbojas, palīdz atklāt šādus smagus noziegumus, tiks izvērtēta likumā paredzētā iespēja atbrīvot šādas personas no kriminālatbildības.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 16

 
Anonīms
 

Es neatzīšos un viss!

26.oktobris, 13:54 Atbildēt

Ļoti elementāri.. tie kuri ieguvuši viltus vakcīnas sertifikātus gadijumā ja saslimst.. tad lai paši arī ārstējās un neprasa palīdzību mediķiem!

26.oktobris, 14:05 Atbildēt

Nevar zināt, kas tur sanāks, varbūt kādam nemaz negribēsies dzīvot. Man ir dziļa depresija, par spīti zālēm, man bieži gribas nomirt. Ne ik dienu, kā agrāk, bet joprojām. Tomēr es esmu vakcinējies, jo manis dēļ nav jācieš un jāmirst citiem.

27.oktobris, 19:41 Atbildēt

Un es esmu redzējis Covid slimniekus, tas izskatījās ļoti mokoši. Man gribētos nomirt viegli un ātri.

27.oktobris, 19:42 Atbildēt

Nesaprotu,kur ir probleema!?

27.oktobris, 20:56 Atbildēt

Tadi plukatas kas atzistas,paši nu baigi krutie nu tik pirkšu nu tik bus,parkapsu likumu,da es mama i am criminal,a ka rukšķis piedraud ta aste kajsatarpe.Nu jaa jau esat kriminalie tad lidz galam.Šitos kas padodas vajag izfukat dirsa,jo vini ir tupi lopi kas iegaz to pasu arstu,arstam gimene,pabarot nevares,pasi piedavajas un pasi pec tam nodod,

26.oktobris, 15:00 Atbildēt

Nu peec tavas logikas,var arii turpinaat-Tie,kas tagad skrien vakcineeties-ko gaidija,ka viss pats no sevis izbeigsies!???????? Zaudees darbu?-tas darbs,citiem pa minimaalo,ir taa veerts!??? Vienkaarshi cilveeki baidaas pazaudeet uzspiestu komfortu,kursh tagad pirmajaa vietaa viniem,tas nekas,ka vakciinas nav izgaajushas pilnu paarbaudes ciklu! Nu un naakoshais etaps-prasiis ziedot nieres-darbs buus svariigaaks!?

27.oktobris, 21:07 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > vitalij.nartish

davaj, nedirs, ok?

29.oktobris, 14:31 Atbildēt
Dzārcis Melme > vitalij.nartish

Kas tev ko nav izgājis pilnu ciklu..??

Tualetē aizcietējums neliek mietu..?!

Ja debils, tad uz mūžu!!

Novēlu noķert kādu ligu ar kuru pagrūti elpot pasmagā formā!!

6.novembris, 20:32 Atbildēt

Konkrētais pasūtījuma raksts pierāda šī kara informatīvo raksturu. Policejas šefa stāsts par atzinušamies "noziedzniekiem" atgādina kaķa murrāšanu, pirms tas vēl sākts glaudīt.

Cilvēki, neuzķerieties!

Un uz galma mediķu propogandu neuzķerieties, šī vētra pāries

Portāls jauns.lv, vispār spridzina. Melojot, ka visvairāk balsu premjera amata kandidatūrai saņēmis cietumā esošais Lembis, bet vismazāk Šlesers ar Gobzemu.

Aiz mazticamās Lembja kandidatūras neuzkrītoši seko pašreizējie elegantie zuši, un šāda "pētījuma" publicēšana nopirktajā medijā jauns.lv (kurš mani nobanojis) ir tikai kārtējā masu manipulācijas metode!

Šlesers ar Gobzemu var tikt vērtēti pretrunīgi, bet bez viņiem nopotēti būtu pat zīdaiņi. Jo kurš normāls vidusmēra cilvēks ies pētīt un apstrīdēt valdošās kliķes pausto nostāju? Pareizi, neviens/retais. Tikai izputināti biznesmeņi un malā nostumti politikāņi ir ar zināmu uzdrīkstēšanās devu un drēbes pazīšanu.

Bet neaģitēju nevienu, vēlu, lai tautas griba notiek. Tā ir interesantāk!

29.oktobris, 18:37 Atbildēt

Par tavu banu nav brīnums!!

Amīši tikai tagad atļāva vakcinēt 5-11 vecus bērnus.. - tu jau mūs noliec papuasu valsts līmenī (laikam arī tādā mitinies).., vēl jau esam Eiropā..!!

6.novembris, 20:37 Atbildēt

Kā var noteikt - viltvārdis vai vakcinējies? Acīmredzot tajā vakcīnā ir kāds āķis, ko nesaka. Pretējā gadījumā, īpaši ja vēl nezinot izslimojis, noteikt tikai pēc antivielu daudzuma ir neiespējami. Var rakt dziļāk - meklēt atmiņas šūnās. Taču tas nevienu neinteresē - galvenais nošpricēt un basta.

30.oktobris, 1:43 Atbildēt

Nē, nedomāju, ka speciāls āķis. Prasta šūnu pašregulācijas izjaukšana (mRNS) vai ietiršana genomā (vektori). Saprotams, ka kaut kas tik invazīvs drīkstētu tikt lietots tikai riska grupām, kuru alternatīva ir droša nāve no vīrusa. Bet tā kā šodien atsevišķi redzami mediķi un epidemiologi ir nopirkti ar visām apakšbiksēm, viņu saimnieki tiem likuši pierādīt Latvijas sabiedrībai, ka "baisajam vīrusam daba ir tik neprognozējama, ka riska grupā var būt ikviens" PUSAUDŽUS IESKAITOT (....)

Tā arī ir afēristu lielākā kļūda, ar viltu zvejot pusaudžus Latvijas teritorijā pēc farmu (Pfizer galvenokārt) pasūtījuma, kuras pēc tam pasaules kongresos publicē ziņojumus, ka "pusaudžu auditorijā blaknes pārsniedza efektivitāti" (....)

Ja jautājums bija par to, kā laboratoriski atšķirt vakcinētu no nevakcinētā, tad tā nav nekāda ķīniešu ābece. Vakcinētajiem intensīvi izstrādājas antivielas TIKAI UN KONKRĒTI pret spike virsmas proteīnu, kamēr saslimušajiem nevakcinētajiem-pret vairākām vīrusa subvienībām līdzīgā apmērā. Tas ir tikai atšķiršanas teorētiskais princips.

Sīkāk par testa nosaukumiem un titriem lūdzu jautāt jebkurā laboratorijā

30.oktobris, 6:46 Atbildēt

Atkal ķer cīsiņu pārdevējus, kamēr 80 miljoni pazūd Melnajā Kvadrātā

30.oktobris, 13:21 Atbildēt

Kas sagaida ? Nekas īpašs. Nositīs un apēdīs.

31.oktobris, 18:18 Atbildēt

Viņus sagaida dieva griba, un tos kas to ierobežo mūžīgā elle.

6.novembris, 23:19 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:33

Jaunākās diskusijas