VIDEO: Ikšķilē autovadītājs bijis tik lielā reibumā, ka gandrīz salauza alkometru

tautaruna.lv 14.oktobris, 18:30
 
Aivars Ķesteris/F64
Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru. Par vīrieti, kurš alkohola reibumā vadīja automašīnu, tika saņemti vairāki ziņojumi no vietējiem iedzīvotājiem, vēsta raidījums "Degpunktā".
Ap plkst. 20.00 vietējie iedzīvotāji sagaidīja, ka alkohola reibumā esošo autovadītāju apturēs policija. Tiesa gan, vīrietis tā “aizsvinējies”, ka gandrīz salauzis policijas alkometru.

“Tika saņemts ziņojums, ka pie veikala “Maxima” automašīnā atrodas dzērušas personas. Ekipāžai ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka automašīnā neviena nav. Pēc 30 minūtēm automašīnai notikuma vietā vairs nebija. Tā bija devusies Tīnūžu virzienā un ekipāža devās turp, kur ievēroja attiecīgo automašīnu un to apstādināja. Autovadītājs nenoliedza alkohola lietošanas faktu un nespēja veikt testu. Policija ilgu laiku centās iegūt rādījumus. Mērījumā atklājās, ka vadītājs atradies vismaz piecu promiļu reibumā,” skaidro policijā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Oho!! Piecas promiles, tas jau ir augsta ranga profesionālis. Respektējams.

14.oktobris, 19:53 Atbildēt

Vajadzēja eksperimentāli viņu palaist un paskatītos, vai aizbrauks līdz Tīnūžiem.

15.oktobris, 20:10 Atbildēt

Vai tik tas nebija Marcis?

15.oktobris, 22:06 Atbildēt

Diez vai kanalizācijas saturs uzrāda promiles.

15.oktobris, 22:10 Atbildēt

Vai tad ar piecām promilēm var salauzt alkometru? Kaut kad senāk vienam bija turpat deviņas. Faktiski viņam vajadzēja būt mirušam.

17.oktobris, 10:18 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:11

Jaunākās diskusijas