Ģimenes izbrauciens Jelgavas novadā beidzas traģiski

tautaruna.lv 12.oktobris, 13:09
 
Kaspars Krafts/F64
Smagā avārijā Jelgavas pusē gājis bojā vīrietis, kas devās izbraucienā kopa ar savu sievu. Vietējie izsaka līdzjūtību un veido ziedu pušķi traģiskās avārijas vietā. Pagaidām nav skaidrs, kāpēc vadītājs ietriecās kokā, bet apkaimes iedzīvotāji izsaka versiju, ka automašīnai priekšā izskrējis meža zvērs, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Kāds Platones pagasta iedzīvotājs 9. oktobra vakarā sēdās pie stūres savai “Ford Galaxy” automašīnai. Pasažiera sēdvietā iekārtojās viņa sieva un abi devās izbraucienā.

Laulātie dzīvoja nomaļā vietā un zemes ceļš, kas ved gar privātmāju, ir līkumains un šaurs.

Diemžēl, jau pēc pārsimts nobrauktiem metriem, vadītājs nenovaldīja stūri un ietriecās kokā. Baismīgo troksni neilgu laiku pirms plkst.17 sadzirdēja Guntis, kas tobrīd baroja vistas: “Bija trieciens. Mēs ar priekšnieku aizskrējām uz turieni. Izsaucām NMPD. Viena mašīnas puse bija ieriekusies kokā.”

Vīrieši gribēja palīdzēt cietušajiem, taču tas neesot bijis iespējams, jo cilvēki bija iesprostoti sadragātajā spēkratā.

“Mēs nevarējām nekā palīdzēt. Viņa netika no mašīnas laukā. Viņai laikam bija lauztas kājas, bet viņa bija pie samaņas. Vīrietis bija pie stūres, bet nereaģēja. Drošības spilvenu, laikam, automašīnai nemaz nebija,” norāda Guntis.

Kad ieradās abas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigādes, 56 gadus vecais šoferis jau bija miris. Viņa sieva tika nogādāta slimnīcā ar vairāku ķermeņa daļu nopietniem ievainojumiem un turpina atlabt palātā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

°Kas vispar pedeja laka notiekas? Vai tiesam ta vakcina atnem cilvekiem veselo sapratu.

12.oktobris, 21:27 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:07

Jaunākās diskusijas