Atklāj baisas detaļas par nonāvēšanu Kalnciemā

tautaruna.lv 20.septembris, 10:30
 
Kaspars Krafts/F64
Kalnciemā savā dzīvoklī atrasts noslepkavots saimnieks. 57 gadus vecais kungs tika vairākas reizes sadurts ar nazi, taču varmāka pēc nozieguma izdarīšanas paspēja aizlaisties, vēsta raidījums "Degpunktā".
Vīrietis nekustīgi sēdēja uz krēsla savā virtuvē, nokāris galvu, un no mugurpuses bija redzams medību naža spals, bet asmens bija iedurts ķermenī, sirds apvidū.

Tā asinis stindzinošos brīžus atceras vietējais iedzīvotājs, kas caur puspavērtām durvīm vēroja notiekošo kaimiņa dzīvoklī, kad pagalmā sabrauca kupls skaits policistu un neatliekamā medicīniskā palīdzība. Drīz vien kļuva skaidrs, ka vīrietis miris, apstiprinājumu sniedza arī ārsti. Izmeklētāji notikuma vietā dežurēja vairākas stundas, apskatot bojāgājušā dzīvesvietu. Fakts, ka pastrādāts smags noziegums, bija acīmredzams.

Kaimiņi atceras, ka likumsargu rosība nozieguma vietā, kā arī visā Kalnciemā bija vērojama visas dienas garumā. Kā atklājās, ne bez iemesla. Īsā laikā, proti, tajā pašā dienā, vainīgo meklēšanas pasākumi nesuši augļus, un policistiem aizdomās par nozieguma izdarīšanu izdevās aizturēt divus vīriešus, Kalnciema iedzīvotājus. Atklājās, ka 38 un 48 gadus vecie vīrieši bija ciemojušies pie 57 gadus vecā kunga un kopā dzēruši.

Zināms, ka vienam no vīriešiem jau ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, bet otram noteikts ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Abi policijas redzeslokā nonākuši ne pirmo reizi un agrāk jau bijuši tiesāti.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:06

Jaunākās diskusijas