Carnikavā vilciens notriec sievieti; sekas traģiskas

tautaruna.lv 25.maijs 2021, 13:09
 
Romāns Kokšarovs/F64
Kādai sievietei piektdienas pievakarē dzīvība izdzisa uz dzelzceļa sliedēm. Vairāku tonnu smags pasažieru vilciens kundzi notrieca, kad viņa izgāja un šķietami apzināti stāvēja un gaidīja traģēdiju, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Pārdzīvojumu un stresa pilna maiņa pagāja kāda vilciena mašīnistam, kas piektdienas pievakarē veda pasažierus maršrutā Skulte-Rīga. Posmā starp Carnikavu un Garupi vadītājs bija spiests veikt ekstremālo bremzēšanu, jo uz sliedēm pamanīja stāvoša cilvēka siluetu. Diemžēl ar visiem pieņemtajiem mēriem traģēdiju novērst neizdevās.

Mediķi, kas pie avārijas vietas piesteidzās nedaudz ātrāk par likumsargiem, apstiprināja, ka sadursmē gūtas ar dzīvību nesavienojamas traumas. Ņemot vērā, ka atgadījums notika vietā, kur nav gājēju pārejas un cilvēku plūsma nav visai intensīva, var pieļaut, ka cilvēks - kāda sieviete - vilciena ceļā stājās mērķtiecīgi. Tie ir tikai pieņēmumi, jo no policijas oficiālu ziņu par avārijas iemesliem vēl nav.

Svarīga nianse, kas var palīdzēt likumsargiem šā traģiskā negadījuma lietas šķetināšanā, ir mašīnista liecības. Nozīmīgi noteikti ir arī uzklausīt viņa kolēģus, kas tajā pat dienā brauca minētajā maršrutā.

“Arī iepriekš pa to posmu braucošais vilciens lietoja pēkšņo bremzēšanu, lai izvairītos no uzbraukšanas cilvēkam. Mums ir aizdomas, ka runa varētu būt par vienu un to pašu cilvēku. (DP: Iepriekš tajā pašā dienā?). Jā, tajā pašā dienā un pat īsu laiku pirms tam - iepriekšējais vilciens,” saka “Latvijas dzelzceļa” pārstāvis.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:45

Jaunākās diskusijas