Kāds vīrietis Liepājā spēris mediķiem

tautaruna.lv 24.aprīlis, 15:02
 
Dmitrijs Suļžics/F64 Photo Agency
Ceturtdien, 22.aprīlī, ap plkst. 17.40 Valsts policijā saņemta informācija par kāda vīrieša traucējumu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbiniekiem pildīt savus darba pienākumus- huligānisku uzvedību, speršanu mediķiem un dienesta transportlīdzeklim, informēja Valsts policijā, vēsta raidījums "Degpunktā".

Notikuma vietā Liepājā, Lielā ielā pie tirdzniecības centra ieradās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas un Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas amatpersonas.

Tika noskaidrots, ka NMPD saņēma izsaukumu uz Liepāju, Lielo ielu, kur pie tirdzniecības centra ieejas gulēja vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, mediķi piegāja pie vīrieša un viņu pamodināja, pēc kā vīrietis kļuva agresīvs, necenzētiem vārdiem lamāja darbiniekus un spēra darbiniekiem ar kāju.

NMPD darbinieki iekāpa transportlīdzeklī un par notikušo informēja policiju. Vīrietis turpināja būt agresīvs, spļāva uz automašīnas pusi, ar kājām spēra pa automašīnu, savukārt ar dūrēm sita pa automašīnas priekšējo vējstiklu, pēc kā norāva logu tīrāmo slotiņu un aizskrēja prom un tramvaja pieturas pusi. Likumsargi ieguva vīrieša pazīmes. Pēc aptuveni pusstundas Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki Rīgas ielā pie Liepājas autoostas vīrieti aizturēja un nogādāja Valsts policijā.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par huligānismu un kriminālprocesu par NMPD transportlīdzekļa bojāšanu. Par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā, tai skaitā nesen strīda laikā ar savu mammu viņai iesita, kā rezultātā tika pieņemts lēmums par nošķiršanu, kā arī nepakļāvās policijas darbinieku likumīgām prasībām.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Acīmredzot pārāk stipra Vakcīna viņam trāpījusies .

24.aprīlis, 15:49 Atbildēt

nav neiespējami, bet.

25.aprīlis, 15:29 Atbildēt

Ja mani ar varu gribētu vakcinēt, es, protams, arī spertu.

26.aprīlis, 16:26 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:30

Jaunākās diskusijas