VIDEO: aculieciniece stāsta par notikumiem Mežaparkā, kur nodedzināts "BMW X5"

tautaruna.lv 16.aprīlis, 10:30
 
Kaspars Krafts/F64
“Atvēru acis, man istaba mājas tālākajā stūrī, viss dzīvoklis mirgoja,” tā par nakts notikumiem stāsta vietējā iedzīvotāja Mežaparkā, kur nodedzināts “BMW” markas spēkrats, ar kuru, visticamāk, pārvietojās Romāna Bezzubova slepkavas.

“BMW” stāvēja šķērsām uz kāda asfaltēta ceļa Saules dārzā un dega zilās liesmās. Tiklīdz informācija par degušo spēkratu nonāca līdz ugunsdzēsējiem glābējiem, par to tika informēti arī policisti un pēc mirkļa Ezermalas ielu izgaismoja neskaitāmas bākugunis. Kundze, kas dzīvo vistuvāk ugunsgrēka vietai, pavadīja visai nemierīgu nakti.

“Es atvēru acis, man istaba mājas tālākajā stūrī, viss dzīvoklis mirgoja. Es piegāju pie loga, pacēlu žalūzijas un skatos stāv ugunsdzēsēju mašīna, liesmas dzēš, cilvēki skraida, bet tālumā. Es uzvilku halātu un izgāju ārā uz ielas, stāvēju. Pēc tam iznāca mazdēls un jautāja, vai es nedzirdēju blīkšķus, bet es nekādus blīkšķus nebiju dzirdējusi. Es pamodos no mobilā telefona un no tā, ka viss mirgoja. Tas laikam arī viss… Es gāju gulēt, bet pa logu speciāli neskatījos. Man pat no turienes arī nav redzams nekas, man, lai kaut ko redzētu, speciāli jāpārliecas,” stāsta sieviete.

Sarkanajā ēkā, kas redzama fonā, atrodas biroji, nakts laikā tur cilvēku nav, tālāk, Ķīšezera krastā ir sporta laukums, arī tur varbūtība sastapt kādu nakts vidū ir visai maza. Zināms, ka zem automašīnas tika izrakta neliela bedre un tajā izliets viegli uzliesmojošs šķidrums un auto nosvilināts, tādējādi iznīcināti vērtīgi pierādījumi.

Neoficiāla informācija liecina, ka cilvēks, kas varētu būt saistīts ar šo incidentu, no adreses aizbrauca ar baltu vieglo “BMW” spēkratu ar vācu valsts reģistrācijas numuriem.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Vienkārši sakot, tad stāstīt kaut ko gribējās, bet nebija ko stāstīt.

16.aprīlis, 12:00 Atbildēt

toč diletanti, armijā nav bijuši, no sākuma nespēj ar kalašu trāpīt, izšauj visu radziņu, tagad rok bedri, tā vietā lai salonā izlietu 5 litrus benzīna un viss aizietu pa gaisu, neviens pažarnieks neglābtu....datoriķi saskatijušies ebajā multenes, tagad mēģina atkārtot

16.aprīlis, 12:29 Atbildēt

Tu ar kalašu maz esi šāvis vispār??/Tu zini ,ka kalaš nav baigi precīzs stroķis..vnk nevajag dirst un vajag pateikt ,ka neesi bijis krievos

17.aprīlis, 17:58 Atbildēt
Ivars Ozolkalns > mike.5fbbc683867eb

AK 74 ir pietiekami precīzs tuvumā, ja ar to prot labi apieties. Un viss radziņš, lai būtu droši!

23.aprīlis, 14:44 Atbildēt

bezsakars

17.aprīlis, 17:57 Atbildēt

Kas par liecenieci? Pilnīga tukšgaita un muldēšana.

18.aprīlis, 20:46 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:23

Jaunākās diskusijas