VIDEO: lielveikala stāvlaukumā Rīgā izceļas asiņains konflikts

tautaruna.lv 8.janvāris, 19:02
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Kāds asiņains konflikts lielveikala stāvlaukumā Rīgā nobiedējis garāmgājējus. Tajā cieta vīrietis, no kura galvas straumēm plūda asinis. Taču šajā gadījumā uzbrucējs, kura rokās redzēts nazis, tā arī paliks nesodīts, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Rīta pusē mediķi un policisti devušies uz Kurzemes prospektu 59A, kur lielveikala stāvvietā bija noticis asiņains ķīviņš, kurā lietā likts pat nazis, ar kuru galvā un kaklā ievainots kāds vīrietis.

Turpat notikuma vietā sastaptie cietušā paziņas gan nespēja paskaidrot, ar ko viss sācies un kāpēc klātesošie iesaistījušies ķildā.

Ierodoties notikuma vietā, noskaidrots, ka cietušais vīrietis guvis virspusējus miesas bojājumus un viņš atteicās sadarboties ar policiju, kā arī nevēlējās sniegt paskaidrojumu par notikušā apstākļiem.

Citiem vārdiem sakot, tā kā vīrietis atteicies no iesnieguma rakstīšanas un ķildā gūtie miesas bojājumi bijuši maznozīmīgi, policisti pat gribot nevarētu uzsākt lietu.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Normāla parādība, priekš tam jau rokas domāts.

9.janvāris, 9:29 Atbildēt

Gan jau viens otram aizrādīja un pārmeta par Covid-19 vīrusa pandēmijas sakarā valdības ieviesto ierobežojumu neievērošanu.

9.janvāris, 14:47 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:29

Jaunākās diskusijas