VIDEO: Vārves pagastā sieviete savu dzīvesbiedru nogalina ar cirvi

tautaruna.lv 7.janvāris, 14:30
 
Ilustratīvs attēls / Kaspars Krafts/F64
Vārves pagastā dienu pirms Jaunā gada svinībām daudzdzīvokļu ēkas iedzīvotāji izdzirdēja trokšņus 1. stāvā. Kāds centās tikt iekšā dzīvoklī, skaļi klauvējot, un pamodināja visus kaimiņus. Ap plkst. 2.00 naktī tracis norimās, bet nākamajā rītā telpās atrada noslepkavotu cilvēku, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Vasaras vidū uz Zūru ciemu Vārves pagastā pārcēlās dzīvot kāda 50 gadus veca sieviete, vārdā Ilona. Viņa ievācās 12. nama dzīvoklī kopā ar pensionāru Zigi, bet viņu attiecības bija visai nemierīgas.

Teju katru reizi, kad Ilona un Zigis bija “izplēsušies”, sieviete klauvēja pie augšstāva kaimiņienes Veltas durvīm. Pensionāre bija laipna un sniedza mierinājumu, cienājot Ilonu ar gardumiem. Viņa stāsta, ka Ilona cietusi no dzīvesbiedra vardarbības.

Kādu dienu pie Veltas durvīm atkal atskanēja klauvēšana. Tur stāvēja Ilona un teica, ka gadījies kārtējais kautiņš un vajag cigaretes, jo jānomierina nervi.

Pēc pāris stundām atklājās, ka šis kašķis nebija tāds kā parasti. Sieviete šoreiz bija ņēmusi talkā cirvi, lai atbrīvotos no dzīvesbiedra. Vietējā iedzīvotāja Aina stāsta, ka acīmredzot vīrietis uzbrucis sievietei un viņa afekta stāvoklī aizstāvējusies ar to, kas bijis pa rokai.

Vietējā iedzīvotāja uzskata, ka Ilona, būdama nevesela, tika atstāta novārtā. Pagasta pārvaldei vai sociālajam dienestam esot bijis jānodrošina, lai psihiski neveseli cilvēki tiek aprūpēti un pieskaitīti.

Policija Ilonu apcietināja. Tagad viņa stāsies likuma priekšā, bet kāds sods tiks piemērots, vēl spriest ir par agru. Likumsargi uzsāka kriminālprocesu par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei.

Avots

Komentē 7

 
Anonīms
 

Va vells, kas par sievišķi.

7.janvāris, 17:28 Atbildēt

seriāla cienīgs sizēts, latviešu jājamzirdzinš tacu ir visi kaktu deģenerāti

7.janvāris, 22:11 Atbildēt

Piebeidza ar cirvi. Tā vietā, lai vienkārši aizietu prom no varmākas. Tāds tādu atrod. Gaidu Kivičsāgas turpinājumu. Ar krēslu jau meta. Ar maku arī. Kas būs nākamais?

7.janvāris, 23:44 Atbildēt

Ja ar to cirvi kas fotogrāfijā,tad kundzei dārga gaume.

8.janvāris, 13:32 Atbildēt

Jā, bet,re, toties darbā noderīgs firmas cirvis.

8.janvāris, 15:56 Atbildēt

No tām bābām vieni kreņķi. To pat Marcis apstiprinās.

9.janvāris, 14:51 Atbildēt

Vai tas Marcis, kurš ar pakaļas piedziņu? :D

13.janvāris, 18:56 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:55

Jaunākās diskusijas