Detaļas par avāriju uz Tallinas šosejas: smagas traumas guvis bērns

tautaruna.lv 1.decembris 2020, 7:00
 
Nopietns ceļu satiksmes negadījums pagājušajā piemeklēja autovadītājus uz Tallinas šosejas, Stopiņu novadā. Sadurās trīs spēkrati, jo viens no braucējiem novērsa skatu no ceļa, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Nekoncentrēšanās virzoties blīvā satiksmē pa Tallinas šoseju, posmā starp Upeslejām un Cekuli, piektdienas rīta agrumā kādam ”SAAB” vadītājam beidzās ar avāriju, kurā ierauti vēl divi spēkrati. “SAAB” šoferis praktiski nebremzējot ietriecās uz ceļa apstājušos spēkratu kolonnā. Komentējot notikušo viņš atzīst, ka iemesls negadījumam ir visai vienkāršs - viņš nav pamanījis auto nogriešanos.

Apvidnieks ”Volvo”, kas arī stāvēja uz šosejas gaidot brīdi, kad varēs nogriezties uz Upeslejām, šajā avārijā cieta vismazāk. Daudz nopietnāk trieciena sekas izjuta tieši ”Volvo” vadītājs un mazgadīgs pasažieris, kas stāvēja aiz džipa. Palīgā viņiem atsteidzās trīs mediķu brigādes, piesaistīta arī speciāla ārstu ekipāža.

“Negadījumā cieta divi cilvēki - pirmsskolas vecuma bērns un pieaugušais, kuri abi tika nogādāti slimnīcā. Bērns guva ļoti nopietnas traumas, tie bija vairāki ķermeņu daļu nopietni ievainojumi. Savukārt pieaugušajam traumas bija salīdzinoši vieglākas. Abu cietušo stāvoklis, nogādājot slimnīcā, bija raksturojams kā stabils,” norāda NMPD pārstāve Arita Freimane.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Debils raksts. Vai autors vispār to ir pārlasījus??

1.decembris 2020, 7:44 Atbildēt

Tas notika uz Rīgas apvedceļa, Cekule nav uz Tallinas šosejas.

1.decembris 2020, 9:07 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:51

Jaunākās diskusijas