Traģēdija Vecmīlgrāvī: vietējie nespēj izprast notikušo

tautaruna.lv 24.novembris 2020, 13:09
 
F64
Kādā nomaļā Vecmīlgrāvja celiņā pagājušās piektdienas pēcpusdienā kravas mikroautobusa šoferis nāvējoši notrieca gājēju. Apkārtnes iedzīvotāji, analizējot notikušo, nespēj saprast, kā ielā, kur ikdienā iegriež vien pāris mašīnas, var nepamanīt cilvēku, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Vecdaugavas iela Rīgā, Vecmīlgrāvī, ir vien pārsimt metrus gara, ar grantētu segumu un ieved strupceļā. Turklāt ielas sākumā ir zīme ”Dzīvojamā zona”, kas atļauj braukt ar ātrumu 20 km/h.

Neatkarīgi no visiem ierobežojumiem kāds kravas mikroautobusa šoferis pagājušajā piektdienā te esot vizinājies visai straujos tempos, saka aculiecinieki. Rezultātā notriekta pensionāre. Sieviete mirusi mediķu rokās.

Kā stāsta kāda vietējā iedzīvotāja, busiņš braucis visai ātri, neraugoties uz ceļa zīmi. Policija apstiprina iedzīvotāju aizdomas - busiņš pensionāri notriecis atpakaļgaitā. Par iepriekš manītajiem straujajiem manevriem likumsargiem ziņu nav, bet tās labprāt piefiksētu. Šoferim veikta arī alkohola pārbaude. Vīrietis pie stūres bija sēdies “skaidrā”.

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

Vai večiņai atstarojošie elementi bija?

24.novembris 2020, 15:04 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:06

Jaunākās diskusijas