VIDEO: Policisti brīnās, kādā veidā dēls nogādā mājās iereibušu tēvu

tautaruna.lv 23.novembris 2020, 7:00
 
Ilustratīvs attēls / F64
Nesen kāds šoferis spējis krietni izcelties uz citu pēdējā laikā pieķerto pārkāpēju fona. Viņa rīcība bijusi tik nesaprotama, ka policisti to nav spējuši aprakstīt nekā citādāk, kā “par īstu stulbumu", vēstīja raidījums "Degpunktā".

Darba dienas pievakarē Ķekavā bāzētie Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši kāda vietējā iedzīvotāja zvanu par pilsētiņas centrā apturētu apvidus auto “Volvo”, pie kura stūres šajā vakarā, visticamāk, sēdies piedzēries vīrietis.

Neilgi pēc šīs ziņas saņemšanas tuvējā apkaimē izvietotās video kameras fiksējušas, ka pie izsaucēja aprakstītā auto piebrauc kāds cits spēkrats, un tad abi izgriežas uz A7 šosejas un aizbrauc Bauskas virzienā.

Patruļgrupa atradās netālu no notikuma vietas. Policistiem ātri izdevās “sazīmēt” transportlīdzekli un veikt tā apturēšanu. Par izbrīnu darbiniekiem, apstājās divas automašīnas. Uzreiz bija skaidrs, ka viens vadītājs ir stiprā alkohola reibumā. Kā norāda Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš, skaidrojot notikušā apstākļus, policisti bija diezgan šokēti, jo iesaistīto “stulbums bija pilnīgi neizskaidrojams”.

Kā izrādās, apreibušo apvidus auto “Volvo”vadītāju, tā teikt, eskortējis viņa dēls, kurš iepriekš ar savu auto bija ieradies pakaļ tēvam. Taču ne vienam, ne otram acīmredzot nebija ienācis prātā, ka tēva braucamo varētu atstāt turpat pilsētas centrā un uz aptuveni kilometru attālajām mājām abi varētu doties ar vienu auto.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

kur ie stulbums un nepareiozības --kur traucejumi satiksmeri vai vispār kāda vajkadzība anekdotiski un hrestomātiski stulbiem kruķiem tur jaukties ja cilvberki paši art sevi tiek galā ??--vai nav acīmredzamio ka gudri cvilvēki paši ar visu tiek galā ??? nu un tad ja krietnā ķirsī ?? absolūti pareiozi ir nepamest autiņu ---- tupu kruķu un trešo personu viedoklīši nav obligāti satiksmes dalībniekiem kuri ir absolūti tiesīgi paši un tikai paši zināt kā csn jāpielieto tadā vai citā SITUĀCIJĀ-- PAR TO KADS IR AUTIŅA UN PAŠA TEHNISKAIS STĀVOKLIS UN SATIKSMES SITUĀCIJA UN KĀ RĪKOTIES LEMJ VADĪTAJS NEVIS STULBS KLRUĶIS VAI NELIETĪGS STUKAČS ---

23.novembris 2020, 7:49 Atbildēt

Jocīgs atgadījums ir, bet ne nesaprotams.

23.novembris 2020, 10:26 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:51

Jaunākās diskusijas