Atklāj detaļas par zīdaiņa nāvi Ezerniekos

tautaruna.lv 17.novembris 2020, 10:30
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Pēdējo dienu laikā Ezernieku iedzīvotāju prātus nepamet šokējošais noziegums, kurā nogalināts nepilnu gadu vecais puisēns. Vēl šausminošāku šo notikumu padara fakts, ka izdarītajā tiek vainota nogalinātā zīdaiņa māte, kāda 22 gadus veca vietējā iedzīvotāja, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Vietēje ļaudis vai nu nevēlas par to runāt, vai nezina, kas patiesībā noticis. Vienīgais par to uzdrošinās runāt aizdomās turētajai kaimiņos dzīvojošais Māris.

“Es vēl joprojām esmu šokā. Es pat iedomāties nevarēju, ka māte var nogalināt pati savu bērnu. Viņai bija tādas domas, ka varētu no bērna tikt vaļā, bet viņa runāja par bērnunamu. Bet, ka tas varētu aiziet līdz kam tādam… Man tas ir negaidīti,” stāsta kaimiņš.

Vīrietis atceras, ka 11. novembra vakarā redzējis mājas pagalmā vairākus auto un piefiksējis neredzēti lielu rosību, taču nav nojautis, ka tie ir kriminālpolicisti, kuri šeit ieradušies, jo saņēmuši ziņu par zīdaiņa slepkavību. Vietējie mēļo, ka neilgi pirms tam sieviete pati piezvanījusi savai labākajai draudzenei un pastāstījusi par slepkavību, savukārt draudzene nekavējoties iesaistījusi policiju.

“Sanāk, ka viņa nogalināja bērnu mājās, ielika viņu ratiņos un aizveda, cik dzirdēju, tur aiz bērnudārza. Kaut kur mežā, kaut kādā bedrē iemeta un apraka,” stāsta kaimiņš.

Jaunajam vīrietim, kurš dzīvojis aiz sienas slepkavībā vainotajai sievietei un viņas bērniņam, ir arī versija par to, kāpēc sieviete izšķīrusies par šādu soli.

“Viņa žēlojās par to, ka bērns traucē viņas privātajai dzīvei. Pie viņas brauca ļoti daudz puišu. Bija pat tā, ka vienā dienā divi, trīs puiši pat. Tā bija… Bija redzams, ka viņa pret bērniņu izturas ļoti vēsi. Negribēja ar viņu krāmēties. Tas bija redzams. Bija pat tā, kad viņa pie mums ciemojās, ka es viņu salamāju, ka bērns ož, ka vajag bērnu nomazgāt,” atminas kaimiņš.

Šobrīd sieviete ir apcietināta un pret viņu ir ierosināts kriminālprocess par bezpalīdzīgas personas slepkavību. Par to draud mūža ieslodzījums vai desmitgades aiz restēm. Vietējie policisti norāda, ka sieviete jau atzinusies izdarītajā, taču izmeklēšana šobrīd vēl turpinās.

Avots

Komentē 8

 
Anonīms
 

Baismīgi.

17.novembris 2020, 10:53 Atbildēt

Tādai tikai nāvessodu! Šai rīcībai nav attaisnojuma!

17.novembris 2020, 14:14 Atbildēt

Tikai nāvessods,tādiem mūsu zemē vietas nav.

17.novembris 2020, 15:07 Atbildēt

Nevajag nosodīt. Citiem nav tādu mātes jūtu, lai izturētu dzīvi kopā ar mazuli.

17.novembris 2020, 20:19 Atbildēt

Tāpēc bērniņš ir jānogalina un jāaprok kaut kur mežā, bedrē? Ja cilvēks zina, ka nav ģimenes/mātes materiāls, bet vienkārši patīk, atvainojos, pisties apkārt, tad vajag nosiet sev reproduktīvos orgānus un ziķēt tālāk, cik nu sirdij tīk! Nogalināšana nav nekāda atruna tam, ka redz "man nebija jūtu pret viņu."

17.novembris 2020, 21:22 Atbildēt

Nopietni? Tāpēc jānogalina?!

17.novembris 2020, 21:22 Atbildēt
Agnese Demidova > linda.kup.a

Piekrītu Jums vārds vārdā

17.novembris 2020, 22:24 Atbildēt

Bet nav taču jānogalina!!! Varēja atdot adopcijai!

17.novembris 2020, 23:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:48

Jaunākās diskusijas