VIDEO: avārija Tukuma novadā: uz pusēm pārrauj vieglo auto

tautaruna.lv 12.novembris 2020, 18:45
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Uz šosejas, kas savieno Tukumu ar Jaunpili, otrdien, 10. novembrī, steidzās liels skaits operatīvo darbinieku. Visvairāk darba bija tieši mediķiem, jo slimnīcās bija jānogādā seši avārijā cietuši cilvēki, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Tukuma novadā pie apdzīvotas vietas Vaski labi pārredzamā, garā līkumā 10. novembra rīta pusē notika smaga divu automašīnu sadursme.

VW Caravelle” busiņš “pārrāva” uz pusēm no mazākas nozīmes ceļa izbraukušo automašīnu “Audi A4”.

No rīta plkst. 7.45 policija saņēma informāciju par notikušu ceļa satiksmes negadījumu uz attiecīgās šosejas ar vairākiem cietušajiem. Atbraucot uz notikuma vietu, mediķi sniedza palīdzību sešiem cietušajiem, no kuriem daļa aizvesta uz medicīnas iestādēm. Visticamāk, “Audi A4” vadītājs, izbraucot uz galvenā ceļa, nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošajam “VW Caravelle” vadītājam, līdz ar to notika sadursme. Atļautais ātrums uz attiecīgā ceļa posma ir 90 kilometri stundā, jo tas atrodas ārpus apdzīvotas vietas, līdz ar to avārija bija ar diezgan būtiskām sekām.

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

Auto uz puseem nevar saraut, ja vien tas nav konstruktors, shaubos ka LV konstruktori ir atlauti... Lai galus meklee CSDD, kursh tirlinsh tur veica ekspertiizi pie registreeshanas.

12.novembris 2020, 22:01 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:58

Jaunākās diskusijas