Liepājā puisim uzbrukuši bijušie klasesbiedri

tautaruna.lv 24.okt
 
F64
Oktobra sākumā smagi piekauts Liepājas Liedaga vidusskolas 10. klases skolnieks. Puisim, iespējams, pāri esot nodarījuši bijušie klasesbiedri no Liepājas 8. vidusskolas, vēsta "liepajniekiem.lv", atraucoties uz laikrakstu "Kurzemes Vārds".
Liedaga vidusskolas direktore Inga Zeide laikrakstam pastāstīja, ka zinot par šo notikumu. Jaunietis esot piekauts sabiedriskā transporta pieturvietā.

“Tas, kas notiek ārpus skolas, jau ir policijas kompetence, un, cik zinu, tad likumsargi ir informēti.”

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova sacīja, ka starpgadījums noticis 12. oktobrī. “Esam runājuši gan ar cietušā ģimeni, gan ar pašu jaunieti. Tāpat viņam nav bijusi nepieciešama medicīniskā palīdzība un nav pretenziju pret kādu no iespējamiem pāridarītājiem.”

Liedaga vidusskolā ik pa laikam piestaigājot arī jaunieši no citām skolām, ko apstiprināja arī I. Zeide: “Šādu faktu esam konstatējuši, un pašu spēkiem to ir grūti izkontrolēt, kurš ir mūsu audzēknis, bet kurš nav. Tādēļ esam aizsūtījuši Pašvaldības policijai vēstuli ar lūgumu palīdzēt šajā jautājumā. Skaidrs, ka nepiederošām personām šeit nav ko meklēt.”

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

Skola:"Blā, blā, blā, ļer, ļer, ļer..." un pie sevis nodomāja: "Paldies dievam, tas nenotika skolas teritorijā, lai policija atbild uz jautājumiem"

Policija:"Blā, blā, blā, ļer, ļer, ļer..." un pie sevis nodomāja: "Baigi labi, ka šis iesniegumu neuzrakstīja, nebūs jāņemas ar maloļetkām un viņu vecākiem"

Un nevienam neienāk prātā, kāpēc pieturā smagi piekautam skolniekam nav nekādu pretenziju pret pāridarītājiem. Pieveram acis un sapņojam tālāk, ko darīsim pēc tam, kad beigsies covid

25.oktobris Atbildēt

Skolnieks neuzticas tam, ka policija kaut ko atrisinās. Un pareizi dara.

30.oktobris Atbildēt

Jā, 10.klasē daži jau sāk izrādīt nekaunīgas peredastiskas intereses. Nu, i dabūja pa muti.

27.oktobris Atbildēt

10.klasē dažiem labiem sākas pirmā depresija..

30.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:15

Jaunākās diskusijas